www.hetmansecurity.pl

www.hetmansecurity.pl
www.hetmansecurity.pl
ID wpisu: 25231
Dodano: 12.10.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 30
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
1
Google
6
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Firmy Hetman Service Security. Nasza firma istnieje na rynku od niedawna jako firma ochroniarska. Świadczymy usługi wszechstronnego zabezpieczania imprez masowych, festynów oraz imprez okolicznościowych. Tworzymy grupę interwencyjną dojazdową. Patrolujemy ogródki działkowe i prywatne posesje. Nadzorujemy bezpieczeństwo na osiedlach. Poza tym zajmujemy się organizacją szkoleń. Prowadzimy zajęcia o problematyce bezpieczeństwa oraz zagrożeń. Kierujemy też szkoleniami z zakresu samoobrony. Szczegóły oferty dostępne na stronie internetowej. W przypadku zainteresowania ofertą zachęcamy do kontaktu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: hetmansecurity.pl

Opinie o stronie hetmansecurity.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma Usługowa BŁYSK realizuje zlecenia na terenie Gdańsk, Sopot, Gdynia, oraz na terenie wszystkich miejscowości w okolicach trójmiasta. Dzięki (...)
Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Weld – Test oferuje profesjonalne badania ultradźwiękowe, badania radiograficzne, badania nieniszczące. Dysponujemy (...)
Żwirownia Tychów jest zlokalizowana w gminie Czarnocin w województwie łódzkim. Zajmujemy się wydobywaniem różnego typu kruszyw. Można u nas kupić (...)
Firma WRO-SYSTEM z siedzibą w Kolbudach niedaleko Gdańska to autoryzowany instalator sieci niskiego napięcia. Pośród zaświadczanych przez WRO-SYSTEM (...)
Witamy. Biuro, gdzie można obejrzeć realizacje i projekty kuchni znajduje się w mieście Łódź. Dzięki sporemu doświadczeniu w obrębie zdjęć (...)
E-pok Sp. z o.o. oferuje szerokie usługi oraz wsparcie w postaci konsultacji firmom z Warszawy. Naszą misją jest wsparcie naszych klientów w prowadzeniu (...)
Solar Energy Analysis to usługa zaprojektowana dla firm powiązanych z sektorem energetyki słonecznej. Proponujemy innowacyjne narzędzie zawierające (...)
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z propozycji przygotowanej przez lecznicę weterynaryjną Medi-Vet. Jesteśmy jedyną lecznicą dla zwierząt na (...)