Sprzęt medyczny - wynajemsprzetumedycznego.pl

Sprzęt medyczny - wynajemsprzetumedycznego.pl
Sprzęt medyczny - wynajemsprzetumedycznego.pl
ID wpisu: 25223
Dodano: 12.10.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 213
CTR: 0.00%
20
Google
4
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Osoby starsze lub niesamodzielne często potrzebują specjalistycznych urządzeń umożliwiających rehabilitację, a także poruszanie się, jednak zakup takich urządzeń jest często zbyt dużym wydatkiem. Alternatywą jest wypożyczenie sprzętu medycznego na dowolny okres czasu w korzystnej cenie. W ten sposób można korzystać z profesjonalnego sprzętu tak długo jak będzie on potrzebny.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: wynajemsprzetumedycznego.pl

Opinie o stronie wynajemsprzetumedycznego.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Klinika stomatologiczna Dental Clinic z Zamościa świadczy usługi dentystyczne również dla dorosłych, jak i dla dzieci. Zakres oferowanych przez (...)
Śląskie Pogotowie Internistyczne swoją aktywność rozpoczęło w 1998 roku. Jego zadaniem jest koordynacja domowych wizyt lekarskich. Jest to największa (...)
Zajmująca się medycyną komplementarną alter Klinik specjalizuje się w alternatywnych terapiach leczenia. Lekarze zajmują się tu wykonywaniem dożylnych (...)
Świadczeniem usług w zakresie ortodoncji i ortopedii, trudni się Gabinet stomatologiczny „Mój Dentysta” z Legionowa. W ofercie znajdują się (...)
Jeśli szukasz pomocy, jesteś w trudnym momencie życiowym, kryzysie, a chcesz porozmawiać z kimś w zaufaniu gwarantujemy profesjonalną współpracę. (...)
Respimed to sklep internetowy, w którym odnajdziecie Państwo sprzęt medyczny wspierający zdrowe oddychanie. Wspieramy markę Philips Respironics, (...)
Przedstawiamy Państwu ofertę Ośrodka Opiekuńczo-Rehabilitacyjnego Duomed, który znajduje się w Markach niedaleko Warszawy. Jesteśmy doskonale wyposażoną (...)
Pracownia Optyczna Paweł Wojtkowiak swoją działalność poświęca między innymi: diagnostyce okulistycznej, badaniom astygmatyzmu i doborze stosownych (...)