Studio-prezentacji.pl

Studio-prezentacji.pl
ID wpisu: 25172
Dodano: 29.09.2017
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 549
CTR: 0.18%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
116
Google
35
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3.67 (3 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Studio Prezentacji zajmuje się tworzeniem profesjonalnych prezentacji multimedialnych. Bogate doświadczenie zdobyte przy współpracy z firmami konsultingowymi, korporacjami, startup'ami oraz małymi i średnimi przedsiębiorcami pozwalają Nam na tworzenie skutecznych prezentacji. Każdą prezenntację tworzymy z wykorzystaniem najnowszych badań neuromarketingowych, psychologii perswazji oraz zasad według których odbiorcy prezentacji przetwarzają i akceptują przedstawiane komunikaty. Zbierając wszystkie argumety w całość finalnym produktem jest gotowa prezentacja biznesowa, która w zależności od założonego cely sprzedaje, inspiruje lub przekonuje odbiorców.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.studio-prezentacji.pl

Opinie o stronie www.studio-prezentacji.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Mająca siedzibę w Bydgoszczy firma O Kurczę! gorąco zachęca Państwa do skorzystania ze swojej interesującej oferty. Naszym Klientom proponujemy (...)
Firma KAWCZYŃSKI Logistics z siedzibą w Ślesinie, to poważny partner! Klienci cenią sobie nasze zaangażowanie m.in. w usługi logistyczne oraz transportowe, (...)
Przeprowadzki osób fizycznych oraz firm i instytucji państwowych to nasza najważniejsza propozycja. Przejmujemy na siebie wszystkie zadania, w tym (...)
Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy A0Copy. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Katowicach. Specjalizujemy się w wydrukach (...)
Przedsiębiorstwo MEDIA-SERVICE potwierdza się zarówno przy realizacji całościowej reklamy outdoorowej na rozmaitego typu nośnikach, jak również (...)
E-pok Sp. z o.o. oferuje szerokie usługi oraz wsparcie w postaci konsultacji firmom z Warszawy. Naszą misją jest wsparcie naszych klientów w prowadzeniu (...)
Nagłośnienie imprez - Dynamika - Pokazy mody, zawody sportowe, pikniki firmowe, występy dj-ów. Akcje promocyjne i reklamowe, nagłośnienie koncertowe, (...)
PACARSEVIS to firma świadcząca usługi w branży napraw samochodowych i sklep motoryzacyjny. Takie połączenie umożliwia nam błyskawiczne świadczenie (...)