www.hubscher.pl

www.hubscher.pl
www.hubscher.pl
ID wpisu: 25101
Dodano: 13.09.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 19
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
0
Google
2
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Świadczeniem usług pogrzebowych oraz florystycznych, trudni się Zakład Pogrzebowy „Hübscher” z Wodzisławia Śląskiego. Klient może tu wybierać z wielu rodzajów trumien oraz urn, organizuje ceremonię pogrzebową, również w ramach zasiłku pogrzebowego z ZUS lub KRUS, zapewnia pomoc przy organizacji styp. W ramach świadczonych usług florystycznych, poza wieńcami i wiązankami pogrzebowymi, zakupić można tutaj również bukiety ślubne, wianki, stroiki. Firma może także dostarczyć kwiaty do przystrojenia samochodu weselnego czy sali. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej firmy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: hubscher.pl

Opinie o stronie hubscher.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, świadczącą usługi w postaci prac na wysokościach. Działamy na terenie całej Polski, współpracując (...)
Ośrodek Szkolenia Kierowców Dyzio Jarosław Jankowski organizuje kursy na prawo jazdy kategorii B. OSK Dyzio został założony w 2006 roku. Wykorzystujemy (...)
Slate Plate to polska marka oferująca Państwu najwyższej jakości produkty wykonywane z hiszpańskiego kamienia łupkowego, obrabianego ręcznie. Jest (...)
Od ponad 20 lat zajmujemy się realizacją produkcji z tworzyw sztucznych. Mamy doświadczoną kadrę specjalistów, którzy wykonują produkty najwyższej (...)
Polecamy Państwu wysokiej jakości asortyment hurtowni tapicerskiej ARTMEB z siedzibą w Warszawie. Od dawna proponuje ona swoim klientom najlepsze tkaniny, (...)
Usługi z zakresu serwisu urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz chłodniczych oferuje SKIC Robert Aptacy, firma z siedzibą w Warszawie. Specjalizujemy (...)
W Elblągu znajduje się siedziba firmy Elglas, która od 1995 roku specjalizuje się w obróbce szkła. Przy wykorzystaniu specjalistycznych technologii (...)
Krakowską Kancelarię Prawną Lex Patronum tworzy zespół adwokatów, radców prawnych oraz aplikantów, którzy specjalizują się w prawie cywilnym, (...)