www.medica.edu.pl

www.medica.edu.pl
www.medica.edu.pl
ID wpisu: 25087
Dodano: 08.09.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 192
CTR: 0.00%
6
Google
8
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Prezentujemy Państwu Collegium Medyczne Medica. Swoje placówki mamy w Szczecinie, Stargardzie i Świnoujściu. Kształcimy w szkołach medycznych, szkołach policealnych, technikach, szkołach branżowych, liceach dla dorosłych, szkołach podstawowych dla dorosłych. Oferujemy kursy: medyczne, pedagogiczne, komputerowe, masażu, pierwszej pomocy, pielęgniarek, położnych i dla ratowników medycznych. Posiadamy również na wynajem sale wykładowe. W celu uzyskania bliższych wiadomości prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty w naszej placówce. Więcej informacji mieści się na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: medica.edu.pl

Opinie o stronie medica.edu.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Kliknij link i zobacz co polecamy - Inbase - dane osobowe, szkolenie ABI. Główną misją firmy jest ochrona danych osobowych - misję tą realizujemy (...)
Jeżeli szukasz profesjonalnego i ciekawego przedszkola dla swojego dziecka, zapoznaj się koniecznie z propozycją placówki Robuś. Znajdujemy się (...)
Wrocław jest miastem żakowskim, z obszernie rozwiniętą kulturą ludności. Nowiutkie propozycyje roboty z regionu Wrocławia, dla bankowców oraz (...)
Propozycje, które dla Was mamy to nowoczesne kursy kodowania, które zostały przygotowane tak, że będą właściwie przejrzyste dla każdego kto będzie (...)
Warszawa oferuje młodym osobom mnóstwo możliwości rozwoju i kształcenie na różnych kierunkach i specjalizacjach. To tutaj mamy najbardziej realne (...)
Nowe testy na prawo jazdy 2012 będą dosyć znacznie się różniły od tych obowiązujących do tej pory. Odpowiedzi na pytania od pierwszego do dwudziestego (...)
Eduplaza to szkoła językowa z Kalisza specjalizujące się w nauce business english. Ich największą zaletą jest wysoki profesjonalizm świadczonych (...)
LANPulse Akademia Sieci. Korzystna oferta na szkolenia sieciowe prowadzone w formie online na żywo. Szczegółowe informacje i podani wykładowcy na (...)