Bilok.pl

Bilok.pl
Bilok.pl
ID wpisu: 24966
Dodano: 18.08.2017
Kliknięć: 3
Wyświetleń: 338
CTR: 0.89%
47
Google
4
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Bilok jest aplikacją, która jest dedykowana szkołom organizującym zajęcia pozalekcyjne, wszelkie kursy językowe, zajęcia sportowe, korepetycje i inne. Ułatwia ona comiesięczne rozliczanie należności, a także komunikację z rodzicami. Dzięki Bilok można mieć zawsze przy sobie dostęp do niezbędnych informacji, a także w łatwy sposób wysłać powiadomienia sms i e-mail do klientów.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: bilok.pl

Opinie o stronie bilok.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy ZEMASZ z Częstochowy. Przedsiębiorstwo to oferuje korzystne rozwiązania dla małych, (...)
Od wielu lat nasza firma zajmuje się realizowaniem usług dostarczania systemu CRM. Zapewniamy zbudowany przez naszą firmę system CRM, który jest (...)
Interesuje Cię program do skutecznego zarządzania produkcją? Szukasz oprogramowania właściwego dla biznesu i do księgowości? Koniecznie zapoznaj (...)
Swoją firmę otworzyliśmy we Wrocławiu, zatem wszystkich mieszkańców tego pięknego miasta zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów (...)
System CRM Kamflex to proste w obsłudze narzędzie do wspierania działań sprzedażowych. Dostęp online z dowolnego urządzenia, specjalnie przygotowane (...)
Twoja firma nie musi wydawać pieniędzy na oddzielne programy do zarządzania klientami, zasobami, zadaniami czy bazami danych. To wszystko może być (...)
W ofercie naszej firmy znajdziesz rozwiązania informatyczne różnego rodzaju. Zajmujemy się obsługą informatyczną średnich i małych przedsiębiorstw, (...)
Firma EFSAL jest dostawcą narzędzi informatycznych, dedykowanych przedsiębiorstwom branży ubezpieczeniowej. Naszym flagowym produktem jest wielomodułowy, (...)