Bilok.pl

Bilok.pl
Bilok.pl
ID wpisu: 24966
Dodano: 18.08.2017
Kliknięć: 2
Wyświetleń: 193
CTR: 1.04%
34
Google
4
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Bilok jest aplikacją, która jest dedykowana szkołom organizującym zajęcia pozalekcyjne, wszelkie kursy językowe, zajęcia sportowe, korepetycje i inne. Ułatwia ona comiesięczne rozliczanie należności, a także komunikację z rodzicami. Dzięki Bilok można mieć zawsze przy sobie dostęp do niezbędnych informacji, a także w łatwy sposób wysłać powiadomienia sms i e-mail do klientów.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: bilok.pl

Opinie o stronie bilok.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Niewątpliwie kierowanie działalności gospodarczej nie jest zadaniem w naszym kraju prostym, ale jeżeli zdołamy podołać wszystkim urzędowym wymogom, (...)
Firma White Canyon jest liderem na rynku technologii przeznaczonych do kasowania danych. Z ich programów korzystają największe korporacje i agencje (...)
Cador Consulting jest autoryzowanym partnerem handlowym globalnego dostawcy znanym z usług i oprogramowania do zarządzania cyklem życia produktów (...)
Wielki polski serwis poświęcony oprogramowaniu i komputerom. Ogromna ilość programów, dokładnie wyselekcjonowana baza programów, spolszczenia, (...)
Serwis internetowy znajdujący się pod adresem pity2014i2015.pl dotyczy tylko i wyłącznie PIT-ów. Jego zawartość to przede wszystkim programy, które (...)
Usprawnienie funkcjonowania W nowoczesnej firmie i wygodna obsługa - Enova - oprogramowanie dla firm i programy crm. Na naszej stronie opis rozwiązań (...)
Business bi - firma Adept Software - oferuje Państwu wysokiej jakości systemy analityczne Business Intelligence BI. Profesjonalne Wdrożenie - Business (...)
Branża związana z transportem i spedycjami, obecnie bardzo mocno się rozwija. List przewozowy jest to program logistyczny, który pomaga w szybkiej (...)