Fundusze europejskie - KCFE

Fundusze europejskie - KCFE
Fundusze europejskie - KCFE
ID wpisu: 24958
Dodano: 18.08.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 153
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
12
Google
2
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej działalności Krajowe Centrum Funduszy Europejskich KCFE na stronie internetowej : http://www.kcfe.pl/ . Nasza siedziba znajduje się w Lublinie (20-207), na ulicy Turystycznej 32. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie : 81 440 00 03, 516 625 178, mailowo : biuro@kcfe.pl lub przez formularz kontaktowy, który znajduje się na stronie.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zapraszamy Serdecznie
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.kcfe.pl

Opinie o stronie www.kcfe.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Salek Bus to kompleksowy wynajem samochodów dostawczych w Krakowie oferujący Państwu najlepszą obsługę i najwyższy standard usług. U nas znajdą (...)
Przedstawiamy Państwu firmę Wołex, której siedziba znajduje się w Czernichowie. Jesteśmy wytwórcami wędlin, których receptury sięgają lat przedwojennych. (...)
Firma INTER-BIS Biuro Inżynierii Środowiska Sp. z o.o. w Krakowie działa na rynku od 2006 r. oferując konsulting środowiskowy związany z realizacją (...)
Kancelaria komornicza Anny Kuźmickiej-Dudek, komornika przy Sądzie Rejonowym w Bolesławcu oznajmia, że przeprowadza licytacje ruchomości i posiadłości (...)
Firma DANLIFT oferuje wynajem podnośników i szereg prac na wysokościach. Działalność na rynku prowadzimy od 2009 roku. Zatrudniamy doświadczoną (...)
Nasza firma zajmuje się kompleksowym sprzątaniem, praniem, myciem na terenie Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego. Więcej informacji i (...)
Katmet Zbigniew Franków zaprasza do współpracy klientów indywidualnych, punkty kasacyjne oraz warsztaty samochodowe. Skupujemy oraz przetwarzamy katalizatory (...)
SPIKON to firma telekomunikacyjna oferująca jedne z najkorzystniejszych cen połączeń w Polsce. Można z nami dzwonić na telefony komórkowe i stacjonarne (...)