Terapeuta NDT Bobath - Magdalena Chwiałkowska (Pietrzak)

Terapeuta NDT Bobath - Magdalena Chwiałkowska (Pietrzak)
Terapeuta NDT Bobath - Magdalena Chwiałkowska (Pietrzak)
ID wpisu: 24645
Dodano: 29.06.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 187
CTR: 0.00%
11
Google
18
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Zapraszamy bardzo serdecznie do poznańskiego gabinetu fizjoterapii, który jest prowadzony przez Magdę Pietrzak. Otóż są rehabilitowane w nim dzieci - również niemowlęta. To bardzo ważne, aby nie deprecjonować znaczenia fizjoterapii u swojego dziecka. Ważne jest również to, aby nie ignorować sygnałów - jeżeli ktoś podejrzewa, że jego dziecko nie rozwija się prawidłowo, powinien skontaktować się z nami.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: magdapietrzak.com

Opinie o stronie magdapietrzak.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Plus Medic to miejsce, gdzie znajdziesz fachową pomoc. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy gościć Cię na naszej stronie. Jeśli jesteś zainteresowany (...)
Lekarz psychiatra oraz psychoterapeuta Monika Hyper-Ochalik niesie pomoc w trudnościach natury psychiatrycznej. Propozycja obejmuje wsparcie psychologiczne, (...)
Gabinet Medika ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Trudni się świadczeniem usług kosmetycznych oraz leczniczych. W ofercie znajduje się m.in. leczenie (...)
Psychiatrzy, psychoterapeuci i psycholodzy to zespół poradni Co tam? Psychoterapia bliska Tobie, która oferuje pacjentom szeroki zakres usług świadczonych (...)
Specjalistyczny gabinet lekarski, prowadzony przez Barbarę Ciszek, znajduje się w Czyżowicach. Wszystkie Panie uzyskają tutaj pomoc w ramach ginekologii (...)
Firma PATRONUS, znajdująca się na ul. Beskidzka 135, 43-370 Szczyrk, e-mail: kontakt@patronus-med.com, oferuje Państwu koncentratory tlenu. Możliwość (...)
Gabinet analityki medycznej znajduje się w Świnoujściu. Oferujemy najwyższej jakości usługi laboratoryjne z zakresu podstawowej i specjalistycznej (...)
Jeżeli szukacie Państwo profesjonalnego sklepu ze sprzętem specjalistycznym, produktami medycznymi, ortopedycznymi, rehabilitacyjnymi środkami pomocniczymi, (...)