Geokompozyt

Geokompozyt
Geokompozyt
ID wpisu: 24545
Dodano: 09.06.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 3925
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
46
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Sprzedajemy geosyntetyki od najlepszych producentów europejskich oraz azjatyckich. Dysponujemy rozwiązaniami do wzmocnienia gruntu. Dzięki naszym geosyntetykom zabezpieczycie Państwo inwestycje budowlane przed wodą i innymi uszkodzeniami. Mamy sprawdzone geokompozyty przydatne do odprowadzania nadmiaru wody, w tym geokompozyty do warstwy bitumicznej niezbędne do renowacji asfaltu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.fram-geo.pl

Opinie o stronie www.fram-geo.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma Elnau Andrzej Grygiel prowadzi działalność w zakresie: sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków, projektowania instalacji (...)
Prezentowana strona zawiera sporo wartościowych informacji: serwis, naprawa i konserwacja wózków widłowych oferowanych przez Suret. Proponuje także (...)
Montaż ogrodzeń i bram (w tym z pełną automatyką), docieplenia budynków, remonty i wykonawstwo elewacji, konserwacja oraz renowacja budynków, brukarstwo (...)
Chcesz firmy zajmującej się halami stalowymi i zależy Ci na tym, by była to firma z doświadczeniem? Nic prostszego! Wejdź po prostu na frisomat.pl (...)
Firma PAL-MAT zaprasza Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Siedziba tego rodzinnego przedsiębiorstwa mieści (...)
Główną formą działalności firmy Gore-Tech-Eco Bielsko-Biała jest sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej. Ponadto oferujemy nadzór (...)
Ciepło zapraszamy do poznania się z propozycją spółki cywilnej W. GROMEK i Synowie. Jednostka wykonuje gruntownie wysokiej jakości usługi w charakterze (...)
Świadczymy szeroki zakres usług dźwigowych na terenie woj. dolnośląskiego oraz całej Polski. Firma BUDART posiada dźwigi samojezdne o udźwigu (...)