KAROLINA TAŃSKA wycena

KAROLINA TAŃSKA wycena
KAROLINA TAŃSKA wycena
ID wpisu: 24358
Dodano: 09.05.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 144
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
29
Google
6
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu propozycję działalności Karoliny Tańskiej. Świadczy ona profesjonalne usługi wyceny nieruchomości, a siedziba jej biura znajduje się w Zamościu. Jako wykwalifikowany rzeczoznawca majątkowy z uprawnieniami biegłego sądowego przy Sądzie Okręgowym w Zamościu proponuje ona wyceny nieruchomości takich jak lokale, grunty zabudowane lub niezabudowane, działki rolne bądź inne. Zapewnia dojazd do Klienta, sporządzenie operatu szacunkowego wraz z oprawą graficzną, dokumentację fotograficzną i samodzielne badanie ksiąg wieczystych. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: karolinatanska-wycenanieruchomosci.pl

Opinie o stronie karolinatanska-wycenanieruchomosci.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

W Gliwicach jest zlokalizowane przedsiębiorstwo PREFER S.C. Od 1991 roku specjalizujemy się w usługach związanych z projektowaniem oraz zakładaniem (...)
Grupa MTS to profesjonalna firma, jaka świadczy profesjonalne usługi z zakresów: agencji kreatywnej, profesjonalnej sprzedaży, instytutu badawczego, (...)
Firma Geodezyjna WITUSZYŃSKI S.C. to firma rodzinna, którą w obecnej formie od 2002 r. wspólnie prowadzą mgr inż. Jerzy Wituszyński z synem Michałem. (...)
Tax-Haven to firma z Piastowa, jaka poleca rozległy zakres wszechstronnych usług związanych z obsługą księgowości, administracją kadrowo-płacową. (...)
WOK z Wolsztyna jest firmą z ogromnym potencjałem produkcyjnym. Dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, jaki obsługuje zespół doświadczonych ekspertów. (...)
Firma Hermes zajmuje się dostarczaniem materiałów reklamowych dla firm reklamowych oraz klientów indywidualnych. Handlujemy głównie zapalniczki (...)
Tren – zakład pogzebowy z Warszawy. Tak na prawdę nie oferujemy usług pogrzebowych. Oferujemy Państwu pomoc i opiekę w tych trudnych dla Państwa (...)
Zakład Ślusarski Rzodkiewicz Wiesław zachęca Państwa do zapoznania się ze swoją ofertą. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Augustowie. (...)