Help Company Sp. z o.o.

Help Company Sp. z o.o.
ID wpisu: 24301
Dodano: 28.04.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 971
CTR: 0.00%
21
Google
1
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Help to propozycja dla wszystkich kobiet zastanawiających się nad wyjazdem zarobkowym za granicę. Jako młoda agencja pracy tymczasowej specjalizuje się w rekrutowaniu i delegowaniu pań do pracy w charakterze opiekunki osób starszych. Swoją ofertę dedykuje w szczególności kandydatkom znającym język niemiecki oraz posiadającym doświadczenie w pracy z seniorami. Personel firmy oferuje fachowe doradztwo wszystkim chętnym do podjęcia pracy oraz dobranie optymalnej oferty, zgodnej z umiejętnościami i preferencjami opiekunek.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.help24.info

Opinie o stronie www.help24.info (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Często występującym zjawiskiem jest dotarcie do użytkownik przez propozycje, szybkiego i znacznego zarobku. Internet sprzyja tego typu propozycjom (...)
Firma Challengerocket.com od wielu lat gości w Internecie proponując różnego rodzaju zakres usług. Wieloletnie doświadczenie jest efektem wysokiej (...)
Wypełnianie ankiet może być źródłem dochodu, jeśli zarejestrujesz się w panelu online. Ankiety przez Internet to popularna forma zarobkowania, (...)
Noa Cowork - innowacja dla Twojej pracy. Szukasz swojego miejsca pracy? U nas je znajdziesz. Innowacyjne podejście, najwyższe standardy, komfort, dostęp (...)
Serdecznie zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty naszej profesjonalnej strony internetowej. Zajmujemy się prowadzeniem regionalnego portalu, na (...)
Obszar w którym wyświetlamy aktualne oferty pracy z obszaru Wrocławia oraz niedalekich miejscowości. Stale modernizujemy możliwości serwisu dodając (...)
Henriksson & Co - Praca za granicą na terenie Skandynawii. Najnowsze i atrakcyjne oferty pracy. Pracownicy w branży: księgowość, rachunkowość, (...)
Nasza strona internetowa rozwija się prężnie. Jeśli aktualnie jesteś na takim etapie życia, że szukasz pracy, albo też szukasz odpowiedniego pracownika (...)