Psychoterapeuta Sosnowiec

Psychoterapeuta Sosnowiec
Psychoterapeuta Sosnowiec
ID wpisu: 24183
Dodano: 10.04.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 179
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
12
Google
6
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Różnego rodzaju uzależnienia mają to do siebie, że są one bardzo trudne do wyleczenia. Wyjście z nałogu jest zawsze czymś bardzo trudnym, ale na pewno możliwym przy właściwym podejściu. My w tym miejscu będziemy chcieli wskazać na gabinet psychologiczny pani Joanny Budrewicz, który ma swoją siedzibę w Sosnowcu. Mamy do czynienia z bardzo szczególnym miejscem, mamy do czynienia z bardzo szczególną ofertą. W niej możemy między innymi znaleźć taki element, jakim jest leczenie uzależnień od nikotyny oraz innych negatywnych czynników. To miejsce pod każdym względem warte jest naszej szczególnej uwagi, a być może także tego, by skorzystać.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.psychologpraktyka.pl

Opinie o stronie www.psychologpraktyka.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

NZOZ VISUM istnieje na rynku medycznym od 2001 roku. Od początku naszej działalności poszerzamy zakres świadczonych usług oraz stawiamy na ich wysoką (...)
Profesjonalizm i bezpieczeństwo wykonania każdego z zabiegów medycyny estetycznej gwarantuje klinika Ars Estetica. Nasze placówki mieszczą się w (...)
Aromat Snack jest liderem w zakresie sprzedaży szerokiej gamy orzeszków solonych i smakowych. Specjaliści dowodzą, że orzeszki ziemne zmniejszają (...)
Złamania, stłuczenia i skręcenia są bolesne i na ogół nie goją się bez wsparcia lekarza. Nieraz okazuje się, że kwestia jest znacznie poważniejsza, (...)
Centrum Stomatologii Dentima to klinika dentystyczna z siedzibą przy ul. Balickiej 12A/B2 w Krakowie. Historia placówki sięga 1997 roku, w obecnej (...)
Z przyjemnością prezentujemy Państwu propozycję firmy Słuch Info. Polecamy Państwu bezpłatne profilaktyczne badania słuchu, jakie wykonujemy na (...)
Doświadczeni stomatolodzy pracują w szczecińskiej klinice stomatologicznej Dental Art Clinic. Pacjenci nie muszą się obawiać o leczenie, lekarze (...)
Sklep zielarsko-medyczny, mieszczący się w Knurowie, oferuje swoim klientom kompleksowy zestaw sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego i ortopedycznego. (...)