Psychoterapeuta Sosnowiec

Psychoterapeuta Sosnowiec
Psychoterapeuta Sosnowiec
ID wpisu: 24183
Dodano: 10.04.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 134
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
8
Google
6
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Różnego rodzaju uzależnienia mają to do siebie, że są one bardzo trudne do wyleczenia. Wyjście z nałogu jest zawsze czymś bardzo trudnym, ale na pewno możliwym przy właściwym podejściu. My w tym miejscu będziemy chcieli wskazać na gabinet psychologiczny pani Joanny Budrewicz, który ma swoją siedzibę w Sosnowcu. Mamy do czynienia z bardzo szczególnym miejscem, mamy do czynienia z bardzo szczególną ofertą. W niej możemy między innymi znaleźć taki element, jakim jest leczenie uzależnień od nikotyny oraz innych negatywnych czynników. To miejsce pod każdym względem warte jest naszej szczególnej uwagi, a być może także tego, by skorzystać.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.psychologpraktyka.pl

Opinie o stronie www.psychologpraktyka.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Prezentujemy Państwu Gabinet Weterynaryjny Glinki z siedzibą w Bydgoszczy. Nasz gabinet działa od początku lat dziewięćdziesiątych. Specjalizujemy (...)
Mamy przyjemność przedstawić Państwu propozycję Centrum Psychologiczno-Terapeutycznego Carpe Diem. Działamy na obszarze Szczecina, oferując rozmaitego (...)
Starsirodzice.pl opisuje recepty na lepsze i spokojniejsze życie. Na stronie znajdują się informacje dotyczące wielu kategorii m. in. choroby starszych (...)
Logopeda dyplomowany mgr Bernadeta Dziekan-Standowicz specjalizuje się w prowadzeniu terapii jąkania dającej możliwość całkowitego wyleczenia. (...)
Strona poświęcona tematyce rehabilitacji dzieci i noworodków. Znajdziesz na niej podstawowe informację na temat specjalistów oraz metod jakimi prowadzone (...)
Klinika Ambroziak Estederm specjalizuje się w medycynie estetycznej i posiada bogate doświadczenie w zakresie zabiegów estetycznych. Warszawska Klinika (...)
W Wrocławiu od 2009 roku działa Apteka Malwa. Można się zaopatrzyć tu w przeróżnego typu leki, sprzedawane na receptę albo bez, leki homeopatyczne, (...)
Instytut Oral-B pomoże ci w zadbaniu o olśniewająco piękny uśmiech – już teraz sprawdź, jakie pasty do zębów i szczoteczki, także te elektryczne, (...)