Projektowanie wnętrz - monikadeptula.pl

Projektowanie wnętrz - monikadeptula.pl
Projektowanie wnętrz - monikadeptula.pl
ID wpisu: 24101
Dodano: 29.03.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 118
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
15
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Nie każdy dysponuje wyobraźnią, która pozwoliłaby na samodzielne projektowanie wystroju wnętrz. Niezwykle ważna rolę odgrywa również znajomość zasad projektowania, tak by wnętrze jak najlepiej spełniało przypisaną mu rolę. Projektant wnętrz Monika Deptuła z Olsztyna specjalizuje się w urządzaniu wnętrz wykorzystywanych publicznie. Należą do nich szkoły, szpitale i przychodnie oraz sklepu i powierzchnie handlowe. Grono naszych klientów stanowią również właściciele mieszkań i domów jednorodzinnych. Warto odwiedzić naszą witrynę internetową, aby zapoznać się z zawartością firmowego portfolio. Zapraszamy!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: monikadeptula.pl

Opinie o stronie monikadeptula.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Eco Technologie ma do zaoferowania Państwu nowoczesne i bardzo ekologiczne projekty instalacji sanitarnych w bardzo konkurencyjnych cenach. Oferujemy (...)
Atrakcyjna oferta na usługi budowlane Warszawa - u nas sprzedaż i wynajem szalunków do wykopów, transport HDS szalunków i różnorodnych materiałów (...)
Firma budowlana MIOTK, znajdująca się w Miechucinie w woj. Pomorskim, oferuje szeroki zakres usług obejmujący prace przygotowawcze do budowy i prace (...)
Nadzór budowlany, rola kierownika tworzenia, tym Wam się zajmujemy. Współpracujemy z najlepszymi podwykonawcami i architektami. Sporządzamy kosztorysy, (...)
Nasz Zakład Produkcji Stolarki Budowlanej Stolmax swym klientom oferuje zarówno typowe produkty, jak i również na indywidualne życzenia klienta. (...)
Hanbud jest firmą zajmującą się wykonawstwem oraz sprzedażą pokryć dachowych. Firma funkcjonuje od 1988 roku, ma na koncie obecnie wykonawstwo (...)
Jeśli planujesz remont domu, mieszkania czy też inne działania, które spowodują nagromadzenie dużej ilości odpadów koniecznie odwiedź naszą (...)
Prefabrykaty betonowe, płyta MEBA - producent Margo - firma z bogatym doświadczeniem w dostarczaniu wyrobów betonowych i żelbetowych dla budownictwa (...)