agtesserwis.pl

agtesserwis.pl
agtesserwis.pl
ID wpisu: 24088
Dodano: 28.03.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 138
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
21
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Agtes Serwis ma swoją siedzibę w Warszawie. Zajmuje się tworzeniem oraz wdrażaniem systemów, które mają na celu chronić informacje niejawne przed infiltracją techniczną. Aby osiągnąć założony cel, firma montuje m.in. drzwi izolowane akustycznie, monitory przeciwpodsłuchowe, ekranuje pomieszczenia przy wykorzystaniu włókniny ekranującej, która zapobiega przekazywaniu sygnałów radiowych i telekomunikacyjnych. Firma wykonuje także pomiary elektromagnetyczne oraz akustyczne, które pozwalają ocenić, czy przegrody budowlane gwarantują odpowiednią tłumienność. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty, warto zajrzeć na stronę internetową firmy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: agtesserwis.pl

Opinie o stronie agtesserwis.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jesteśmy jedną z nielicznych firm, zajmujących się odśnieżaniem, która jest w stanie zaspokoić wszystkie oczekiwania i gusta klientów. Wielu (...)
Firma Atbud to prawdziwy specjalista, u którego znajdą Państwo fachowe wsparcie w zakresie prac wykończeniowych oraz budowlanych, takich jak na przykład (...)
W naszej kancelarii prawnej zapewniamy naszym klientom usługi realizowane na rynku roszczeń w stosunku do linii lotniczych w przypadku takich sytuacji (...)
Gambo Event jest agencją eventową, która zajmuje się tworzeniem wszelkiego rodzaju imprez branżowych oraz kulturalnych. Ze swojej strony możemy (...)
Jeśli interesują Państwa opakowania kartonowe wykonywane na zlecenie, zapraszamy do skorzystania z usług firmy Inter-Styl-Pak mającej swoją siedzibę (...)
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Manta, która robi już od 2013 fronty meblowe. Firma dla swoich klientów świadczy też usługi z zakresu (...)
Blue Planet - projektowanie, konstruowanie, produkcja, sprzedaż oraz świadczenie kompleksowych usług w dziedzinie oczyszczania powietrza oraz dezynfekcji. (...)
Przedstawiamy Państwu POLWENT przedsiębiorstwo, które działa na rynku obecnie od 24 lat. Jesteśmy nowoczesnym także profesjonalnym Centrum Produkcji (...)