agtesserwis.pl

agtesserwis.pl
agtesserwis.pl
ID wpisu: 24088
Dodano: 28.03.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 154
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
22
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Agtes Serwis ma swoją siedzibę w Warszawie. Zajmuje się tworzeniem oraz wdrażaniem systemów, które mają na celu chronić informacje niejawne przed infiltracją techniczną. Aby osiągnąć założony cel, firma montuje m.in. drzwi izolowane akustycznie, monitory przeciwpodsłuchowe, ekranuje pomieszczenia przy wykorzystaniu włókniny ekranującej, która zapobiega przekazywaniu sygnałów radiowych i telekomunikacyjnych. Firma wykonuje także pomiary elektromagnetyczne oraz akustyczne, które pozwalają ocenić, czy przegrody budowlane gwarantują odpowiednią tłumienność. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty, warto zajrzeć na stronę internetową firmy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: agtesserwis.pl

Opinie o stronie agtesserwis.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zespół doświadczonych architektów i specjalistów branżowych projektuje domy jedno i wielorodzinne, budynki użyteczności publicznej, budynki produkcyjne (...)
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Ramstoj. Znajdujemy się w Jaśle w województwie podkarpackim a zajmujemy się produkcją (...)
W naszych kompetencjach leżą m.in. sprzątania poremontowe, sprzątania biur i instytucji, osiedli i wspólnot, domów i mieszkań, okien czy przeszkleń. (...)
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez pracowników przedsiębiorstwa Wiatrex, zlokalizowanego w Nowogrodzie. Firma specjalizuje (...)
Centrum Kalendarzy to firma prowadząca produkcję i sprzedaż kalendarzy trójdzielnych wysokiej jakości, zapewniająca konkurencyjne ceny. Kalendarze (...)
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją biura rachunkowego Orevis. Funkcjonujemy na rynku od wielu lat, proponując usługi z zakresu prowadzenia (...)
Wskaźniki i mierniki poziomu do niezawodnego wytyczania poziomu stanu napełnienia zbiorników z pianą bądź stosowane m. in. w instalacjach grzewczych (...)
Specjalnością firmy Concre-tex jest kompleksowe wykonawstwo posadzek z betonu polerowanego. Działalność w tym sektorze prowadzimy już od 2006 roku. (...)