agtesserwis.pl

agtesserwis.pl
agtesserwis.pl
ID wpisu: 24088
Dodano: 28.03.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 129
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
20
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Agtes Serwis ma swoją siedzibę w Warszawie. Zajmuje się tworzeniem oraz wdrażaniem systemów, które mają na celu chronić informacje niejawne przed infiltracją techniczną. Aby osiągnąć założony cel, firma montuje m.in. drzwi izolowane akustycznie, monitory przeciwpodsłuchowe, ekranuje pomieszczenia przy wykorzystaniu włókniny ekranującej, która zapobiega przekazywaniu sygnałów radiowych i telekomunikacyjnych. Firma wykonuje także pomiary elektromagnetyczne oraz akustyczne, które pozwalają ocenić, czy przegrody budowlane gwarantują odpowiednią tłumienność. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty, warto zajrzeć na stronę internetową firmy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: agtesserwis.pl

Opinie o stronie agtesserwis.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma Clar System jest firmą oferującą ochronę mienia oraz usługi porządkowe. Jeśli poszukujesz firmy, która zajmie się sprzątaniem biur w Poznaniu, (...)
W firmie ProzoneVR zajmujemy się produkcją filmów 360 stopni. Są to filmy sferyczne, tzw. virtual reality, które można oglądać w specjalnych okularach, (...)
Warsztat samochodowy JJ Service z Puchał prezentuje dużą ofertę, w której znajduje się wszystko, co niezbędne do poprawnego działania auta. Można (...)
Warszawski agent ubezpieczeniowy Anna Wojciechowska-Krawczyk oferuje duży zakres wszechstronnych ubezpieczeń, jednocześnie obowiązkowych, jak i dodatkowych. (...)
Nasza firma oferuje przeprowadzanie sesji ślubnych przede wszystkim na Śląsku i w Małopolsce. Tylko z nami Wasz ślub i wesele w Krakowie, Katowicach, (...)
Promanus to kancelaria prawna z Katowic, która posiada bardzo rozbudowaną ofertę dla klientów biznesowych, właścicieli przedsiębiorstw. Można (...)
Kielecka przedsiębiorstwo DX Tape, która wyspecjalizowała się w systemach zabezpieczeń i pakowania produktów, swoją działalność zainicjowała (...)
Dom Pogrzebowy Lemańczyk - Lemańczyk to profesjonalna firma świadcząca kompleksowe i całodobowe usługi pogrzebowe. Działamy w Świdwinie w województwie (...)