agtesserwis.pl

agtesserwis.pl
agtesserwis.pl
ID wpisu: 24088
Dodano: 28.03.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 114
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
19
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Agtes Serwis ma swoją siedzibę w Warszawie. Zajmuje się tworzeniem oraz wdrażaniem systemów, które mają na celu chronić informacje niejawne przed infiltracją techniczną. Aby osiągnąć założony cel, firma montuje m.in. drzwi izolowane akustycznie, monitory przeciwpodsłuchowe, ekranuje pomieszczenia przy wykorzystaniu włókniny ekranującej, która zapobiega przekazywaniu sygnałów radiowych i telekomunikacyjnych. Firma wykonuje także pomiary elektromagnetyczne oraz akustyczne, które pozwalają ocenić, czy przegrody budowlane gwarantują odpowiednią tłumienność. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty, warto zajrzeć na stronę internetową firmy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: agtesserwis.pl

Opinie o stronie agtesserwis.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma Dortex to profesjonaliści zajmujący się sprzedażą, montażem i przeglądem klimatyzacji, urządzeń chłodniczych i instalacji wentylacyjnych. (...)
Czy macie kłopot z przygotowaniem specyfikacji w celu objęcia ochroną prawną waszej własności przemysłowej i zgłoszenia tego do Urzędu Patentowego? (...)
Przy tłumaczeniu stron internetowych na język niemiecki warto zastanowić się nie tylko nas tłumaczeniem samego tekstu strony ale i również zlecić (...)
Prezentujemy Państwu firmę Akces, której główna siedziba znajduje się w Łodzi. Funkcjonujemy na rynku od 1991 roku i dzięki wieloletniemu doświadczeniu (...)
Firma Metalex specjalizuje się w różnego rodzaju towarach metalowych. W naszej ofercie znajdą Państwo śruby, podkładki, nitonakrętki, pierścienie (...)
znajdująca się w Zielonej Górze forma Raden oferuje kompleksowe usługi czyszczące. Proponujemy fachowe usługi mające na celu utrzymanie w czystości (...)
Ofertą firmy znanej ze strony fizjotrener.com są przede wszystkim liczne zabiegi rehabilitacyjne, przygotowane dla osób, które mają problemy ze sprawnością (...)
Specjalnością Gospody pod Kogutem w Warszawie są polskie dania przyrządzane według tradycyjnych przepisów. Kucharze z wieloletnim doświadczeniem (...)