Signal Iduna Ubezpieczenia

Signal Iduna Ubezpieczenia
Signal Iduna Ubezpieczenia
ID wpisu: 24087
Dodano: 28.03.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 167
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
24
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Czasowe ubezpieczenie na życie dostępne w ofercie Signa Iduna to gwarancja, że bliskim ubezpieczonego zostaną zapewnione środki do życia w przypadku śmierci ubezpieczonego. Ubezpieczenie na życie w Signal Iduna to niewielka składka miesięczna dająca wysokie kwoty ubezpieczenia w razie śmierci. Ubezpieczenie to można rozszerzyć o dodatkowe warianty takie jak ubezpieczenie dodatkowe w przypadku śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku, oraz o ubezpieczenie dodatkowe w przypadku śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku mającego miejsce w ruchu lądowym, powietrznym bądź wodnym. Tak szeroki zakres ubezpieczenia to sposób na zapewnienie najbliższym przyszłości. Zachęcamy do zapoznania się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia zamieszczonymi na naszej stronie internetowej. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 0 801 120 120

Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.signal-iduna.pl

Opinie o stronie www.signal-iduna.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Klimasko swoje usługi poleca właścicielom różnych firm, a także właścicielom domów prywatnych. Lokale gastronomiczne i sklepy może wyposażyć (...)
Profilem działalności przedsiębiorstwa Szafywarszawa24.pl jest produkcja i sprzedaż wysokiej jakości szaf wnękowych i nie tylko. Firma dzięki wieloletniemu (...)
Na co zwrócić uwagę przy kredycie hipotecznym? Przede wszystkim, weźmy pod lupę marżę banku. Zobaczmy przy okazji jak kształtują się stopy procentowe, (...)
Wykonywaniem konstrukcji spawanych, zajmuje się Zakład Ślusarski GREŃ z Pszczyny. Dostępne są tu takie usługi, jak spawanie elementów stalowych (...)
Wszystkich, jacy poszukują odpoczynku w cichym oraz malowniczym miejscu oraz pasjonują się jazdą konną, zachęcamy do skorzystania z propozycji ośrodka (...)
Witamy na stronie naszej doświadczonej firmy z branży maszynowej. Oferujemy kompleksowy zestaw usług, które z całkowitą pewnością będą odpowiadały (...)
Fotografia ślubna Konin to oferta przygotowana dla mieszkańców Konina i powiatu konińskiego, którzy zainteresowani się profesjonalną obsługą (...)
Kancelaria Radcy Prawnego Dr Małgorzaty Maliszewskiej zaświadcza stosowne usługi w zakresie doradztwa prawnego odbiorcom na terenie Warszawy oraz okolic. (...)