Signal Iduna Ubezpieczenia

Signal Iduna Ubezpieczenia
Signal Iduna Ubezpieczenia
ID wpisu: 24087
Dodano: 28.03.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 190
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
24
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Czasowe ubezpieczenie na życie dostępne w ofercie Signa Iduna to gwarancja, że bliskim ubezpieczonego zostaną zapewnione środki do życia w przypadku śmierci ubezpieczonego. Ubezpieczenie na życie w Signal Iduna to niewielka składka miesięczna dająca wysokie kwoty ubezpieczenia w razie śmierci. Ubezpieczenie to można rozszerzyć o dodatkowe warianty takie jak ubezpieczenie dodatkowe w przypadku śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku, oraz o ubezpieczenie dodatkowe w przypadku śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku mającego miejsce w ruchu lądowym, powietrznym bądź wodnym. Tak szeroki zakres ubezpieczenia to sposób na zapewnienie najbliższym przyszłości. Zachęcamy do zapoznania się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia zamieszczonymi na naszej stronie internetowej. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 0 801 120 120

Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.signal-iduna.pl

Opinie o stronie www.signal-iduna.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jeśli poszukujesz doświadczonej firmy, która solidnie i z największą starannością przeprowadzi prace remontowe i konserwatorskie twojego budynku, (...)
Salon Omnires, znajdujący się w Warszawie, na rynku działa już od 1990 roku. Nasza firma to producent a zarazem dystrybutor artykułów wyposażenia (...)
Mix-Parkiet z Warszawy jest firmą która w sposób fachowy zajmie się twoją podłogą oraz stolarką w domu. Firma oferuje układanie nowej podłogi (...)
Szukasz stylowej sali, gdzie zorganizujesz przyjęcie weselne? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Motel i Restaurację Ballaton. (...)
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Alimar, której siedziba mieści się w Otwocku. Jesteśmy profesjonalną firma sprzątającą. (...)
Okapy kuchenne i meble i urządzenia gastronomiczne dedykowane kuchennym zapleczom w restauracjach, stołówkach i w kawiarniach to oferta firmy Belmag (...)
Oferujemy profesjonalne usługi BHP, ppoż., ochrony środowiska dla firm. Zawsze staramy się zaopatrzyć firmę we wszystkie potrzebne jej w tym zakresie (...)
Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jesteśmy profesjonalną placówką oferującą kształcenie (...)