Signal Iduna Ubezpieczenia

Signal Iduna Ubezpieczenia
Signal Iduna Ubezpieczenia
ID wpisu: 24087
Dodano: 28.03.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 158
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
24
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Czasowe ubezpieczenie na życie dostępne w ofercie Signa Iduna to gwarancja, że bliskim ubezpieczonego zostaną zapewnione środki do życia w przypadku śmierci ubezpieczonego. Ubezpieczenie na życie w Signal Iduna to niewielka składka miesięczna dająca wysokie kwoty ubezpieczenia w razie śmierci. Ubezpieczenie to można rozszerzyć o dodatkowe warianty takie jak ubezpieczenie dodatkowe w przypadku śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku, oraz o ubezpieczenie dodatkowe w przypadku śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku mającego miejsce w ruchu lądowym, powietrznym bądź wodnym. Tak szeroki zakres ubezpieczenia to sposób na zapewnienie najbliższym przyszłości. Zachęcamy do zapoznania się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia zamieszczonymi na naszej stronie internetowej. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 0 801 120 120

Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.signal-iduna.pl

Opinie o stronie www.signal-iduna.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę restauracji Horyzont. Znajdujemy się w Olecku w województwie warmińsko-mazurskim. Oferujemy (...)
Jeżeli marzysz o własnym domu, nie możesz podjąć decyzji jak powinien wyglądać - zgłoś się do CentrumProjektow.eu w Bielsku Białej zdobądź (...)
W ofercie firmy Weiss-Bud znajdą Państwo szeroki zakres usług hydraulicznych. Produkujemy i montujemy kotły grzewcze do domowej instalacji centralnego (...)
LOGITO wdraża systemy informatyczne. Pracujemy dla firm prywatnych. Naszymi klientami są również urzędy miasta i inne jednostki budżetowe. Każdy (...)
Jesteśmy przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w hafcie komputerowym. Posiadamy w tym duże doświadczenie oraz zawsze kładziemy nacisk na zadowolenie (...)
W naszej ofercie odnajdziecie Państwo luksusowe jachty, a także łodzie motorowe. Rekomendujemy Państwu nasze jachty w celu podróży po Zachodniopomorskim (...)
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy BEHAPEX prowadzoną przez wykwalifikowanego doradcę do spraw poprawy życia. Siedziba (...)
Hydro Kar Karol Minder to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w naprawie i sprzedaży podzespołów hydrauliki siłowej. Regenerujemy: rozdzielacze (...)