Signal Iduna Ubezpieczenia

Signal Iduna Ubezpieczenia
Signal Iduna Ubezpieczenia
ID wpisu: 24087
Dodano: 28.03.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 138
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
22
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Czasowe ubezpieczenie na życie dostępne w ofercie Signa Iduna to gwarancja, że bliskim ubezpieczonego zostaną zapewnione środki do życia w przypadku śmierci ubezpieczonego. Ubezpieczenie na życie w Signal Iduna to niewielka składka miesięczna dająca wysokie kwoty ubezpieczenia w razie śmierci. Ubezpieczenie to można rozszerzyć o dodatkowe warianty takie jak ubezpieczenie dodatkowe w przypadku śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku, oraz o ubezpieczenie dodatkowe w przypadku śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku mającego miejsce w ruchu lądowym, powietrznym bądź wodnym. Tak szeroki zakres ubezpieczenia to sposób na zapewnienie najbliższym przyszłości. Zachęcamy do zapoznania się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia zamieszczonymi na naszej stronie internetowej. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 0 801 120 120

Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.signal-iduna.pl

Opinie o stronie www.signal-iduna.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapraszamy Państwa do świata Hamptons. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo znaleźć eleganckie i gustowne artykuły dekoracyjne wyposażenia (...)
Studio filmowe Jetmax zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem filmów z rozmaitego rodzaju uroczystości. Filmujemy śluby oraz wesela, studniówki, (...)
Jeżeli poszukujesz firmy, która świadczy usługi z obszaru architektury krajobrazu, ogrodnictwa oraz leśnictwa, to świetnie trafiłeś. Zakład Kształtowania (...)
Zajmujemy się profesjonalnym praniem dywanów od przeszło 16 lat działając głównie na terenie Warszawy i okolic. Wykwalifikowana kadra, maszyny (...)
Przedsiębiorstwo Eco Energy ma długoletni staż w sektorze. Oferujemy świadczenia powiązane z oferowaniem a także instalowaniem pomp ciepła, urządzeń (...)
Kancelarię Magdaleny Kowalik tworzą prawnicy z doświadczeniem i sercem do pracy, którzy do sprawy każdego Klienta podchodzą indywidualnie. Współpracujemy (...)
Przygotowanie projektu dla każdego z moich klientów rozpoczynam zawsze od przeprowadzenia szczegółowej rozmowy z każdym z nich. Serdecznie zachęcam (...)
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą, jaką przygotowała dla Państwa firma CIW z Chojnowa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej (...)