Signal Iduna Ubezpieczenia

Signal Iduna Ubezpieczenia
Signal Iduna Ubezpieczenia
ID wpisu: 24087
Dodano: 28.03.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 226
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
28
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Czasowe ubezpieczenie na życie dostępne w ofercie Signa Iduna to gwarancja, że bliskim ubezpieczonego zostaną zapewnione środki do życia w przypadku śmierci ubezpieczonego. Ubezpieczenie na życie w Signal Iduna to niewielka składka miesięczna dająca wysokie kwoty ubezpieczenia w razie śmierci. Ubezpieczenie to można rozszerzyć o dodatkowe warianty takie jak ubezpieczenie dodatkowe w przypadku śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku, oraz o ubezpieczenie dodatkowe w przypadku śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku mającego miejsce w ruchu lądowym, powietrznym bądź wodnym. Tak szeroki zakres ubezpieczenia to sposób na zapewnienie najbliższym przyszłości. Zachęcamy do zapoznania się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia zamieszczonymi na naszej stronie internetowej. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 0 801 120 120

Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.signal-iduna.pl

Opinie o stronie www.signal-iduna.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jeżeli poszukujesz fachowego zakładu szklarskiego, jaki oferuje szkło ornamentowe, zbrojone, antywłamaniowe oraz wiele innych produktów, wybierz (...)
Niewielkie i średnie firmy a także korporacje międzynarodowe z sektora hotelarsko - gastronomicznego, specjalizujące się w sprzedaży detalicznej, (...)
Odwiedźcie Państwo witrynę avriomedia.pl,za pośrednictwem której mają Panstwo okazję poznać dobrą firmę. Naszym głównym obszarem funkcjonowania (...)
Prezentujemy Państwu firmę INFOSTER z Krakowa, które od ponad dwudziestu lat z powodzeniem działa głównie w specjalizacjach petrochemicznej, chemicznej, (...)
Labotest to działająca od ponad 20 lat firma, trudniąca się działalnością związaną z ochroną środowiska. Nasza siedziba mieści się w Toruniu. (...)
Naprawy kranów, wymiana baterii, podłączenia pralek, wymiana pękniętych wężyków, udrażnianie syfonów, toalet,naprawa spłuczek podtynkowych (...)
PrettyPhoto - fotograf ślubny. Nasza główna specjalizacja od wielu lat to kompleksowa fotografia ślubna i zdjęcia ślubne na zamówienie klienta. (...)
Poszukujesz wysokiej klasy materiału opałowego? Zapoznaj się z ofertą Zakładu Usług Leśnych z Ząbrowa. Od 20 lat zapewniamy naszym Klientom wysokokaloryczne (...)