Protetyk Gdańsk

Protetyk Gdańsk
Protetyk Gdańsk
ID wpisu: 24081
Dodano: 28.03.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 230
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
61
Google
3
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Nasza pracownia protetyczna zajmuje się odtworzeniem pierwotnego zgryzu po stracie zębów naturalnych lub po ich trwałym uszkodzeniu. Wszystkie produkty są indywidualnie dobierane do potrzeb każdego klienta. Posiadamy w ofercie również aparaty przeciw chrapaniu, które pomagają w chrapaniu oraz na bezdech senny. Są niezwykłą pomocą zarówno dla osób chrapiących, jak i tych w ich towarzystwie. Zajmujemy się również cyfrowym projektowaniem uśmiechu - tzw digital smile design. Dzięki temu można przewidzieć rezultat, jaki się uzyska po przeprowadzonych zabiegach, jak również dostosowywać go do układu i mimiki twarzy. Dla sportowców rekomendujemy ochraniacze na zęby. Przy ich użyciu prawdopodobieństwo uszkodzenia zgryzu jest bardzo niskie. Proponujemy również aparaty ortodontyczne typu Clear Aligner, które są znakomitą alternatywą dla aparatów stałych. Oczekiwane efekty zwykle pojawiają się w ekspresowym tempie.
Zapraszamy klientów z całego Trójmiasta i okolic.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: protetykgdansk.pl

Opinie o stronie protetykgdansk.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Bogata oferta naszego gabinetu okulistycznego obejmuje różnorodne usługi, które charakteryzują się najwyższą jakością. Zadowolenie naszych pacjentów, (...)
WALTRONIK.COM przegrywanie filmów 8mm i kaset VHS na DVD. - wideofilmowanie i fotografowanie; - serwis komputerów; - regeneracja starych zdjęć; - (...)
Dobry gabinet stomatologiczny Gdańsk to miejsce, w którym będziemy czuć się pewnie, spotkamy się z życzliwością i profesjonalną obsługą. Bardzo (...)
Jeżeli Ty lub ktoś z Twoich bliskich ma problemy z poczuciem własnej wartości, problemy małżeńskie lub stany depresyjne, odwiedź mój gabinet. (...)
Wybrane usługi dla klientów muszą charakteryzować się wysokimi standardami, żeby były w stanie ich zadowolić pod każdym względem. Przewozy do (...)
Oferta kliniki znanej jako Clinica Dermatologica obejmuje rozwiązania z zakresu dermatologii zachowawczej. To prywatna klinika, która znajduje się (...)
Oferuje usługi w zakresie chirurgicznych operacji implantacyjnych zębów oraz implantoprotetycznych. Wszczepy tytanowe, inaczej implanty dentystyczne, (...)
Firma Apis - specjalizujemy się w montażu systemów wentylacyjnych oraz klimatyzacji. W swojej ofercie posiadamy również montaż systemu z odzyskiem (...)