Rozliczenie dotacji

Rozliczenie dotacji
Rozliczenie dotacji
ID wpisu: 24043
Dodano: 21.03.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 141
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
11
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jeżeli szukasz pomocy na płaszczyźnie pozyskiwania dotacji dla placówek oświatowych, zapraszam do mnie. Jako Rafał Zabłotny jestem w stanie pomóc Wam przy ubieganiu się o dodatkowe środki, ale na tym moje wsparcie się nie kończy. Każdy z Was może również liczyć na pomoc w rozliczaniu takich dotacji, jak i przygotowanie do audytu przez odpowiednie organy weryfikacyjne.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: zablotny.pl

Opinie o stronie zablotny.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Obecnie statystyki są bezlitosne, i dobitnie mówią, że niemal połowa dzisiejszych małżeństw rozpada się z różnych powodów. Te zatrważające (...)
Prowadzenie szkoleń oraz usług coachingu dla firm i organizacji. Proces obejmuje analizę aktualnego stanu, bieżących potrzeb, wyznaczenie celów (...)
Doradca Efect Doradztwo Finansowe zanim wyszuka dla Ciebie najlepszego rozwiązania finansowego na rynku sprawdzi dokładnie Twoją sytuację finansową. (...)
Uczestniczymy w rekrutacji pracowników wyższego szczebla. Tworzymy modele kompetencji dopasowane do specyfiki konkretnej branży. Monitorujemy rynek (...)
Analiza reklamy przeprowadzona przez agencję badawczą House of Numbers pozwoli na pomiar skuteczności kampanii reklamowych przeprowadzanych przez (...)
BANKIER24 to serwis, który powinien sprawdzić każdy, kto chce uzyskać kredyt gotówkowy, hipoteczny czy finansowanie dla firmy. Na stronie możesz (...)
Firma Doradztwo Podatkowe Piotr Efenberger powstała by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów w kwestii doradztwa podatkowego (...)
Pierwsza organizacja konsumencka chroniąca pasażerów linii lotniczych. Dzięki nam rewolucjonizuje się rynek lotniczy w Europie. Stowarzyszenie doprowadziło (...)