zdobywcywiedzy.pl

zdobywcywiedzy.pl
zdobywcywiedzy.pl
ID wpisu: 24041
Dodano: 21.03.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 198
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
10
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Na naszej nowoczesnej stronie internetowej jesteśmy w stanie zapewnić szeroki dostęp do nowoczesnych narzędzi edukacyjnych, które pozwalają na realizowanie nauki dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Nasza strona internetowa pozwala między innymi na korzystanie z kilku tysięcy gier, testów, które pozwalają na realizowanie skutecznej nauki z wykorzystaniem multimedialnych narzędzi. Nasza strona może być wygodnie obsługiwana za pośrednictwem urządzeń mobilnych.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: zdobywcywiedzy.pl

Opinie o stronie zdobywcywiedzy.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Wrocławski Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej proponuje naukę w gimnazjum, technikę, liceum ogólnokształcącym bądź Ogólnokształcącym (...)
Szkoła jazdy Kraków zajmuje się nowoczesną formą kształcenia kandydatów na kierowców, którzy pragną zdobyć odpowiednie uprawnienia do jazdy (...)
Firma LISA! Podróże Językowe serdecznie zaprasza na swoją stronę internetową. Organizujemy kursy wyjazdowe – są to zarówno obozy językowe skierowane (...)
W serwisie Ondict.pl znajdują się słowniki języka angielskiego oraz niemieckiego. Zalogowani oraz nowo zarejestrowani użytkownicy mogą skorzystać (...)
Nie lubisz pisać wypracowań? Nie pasuje Ci temat pracy, a może po prostu nie masz dzisiaj ochoty na tworzenie wypracowania? Możesz ułatwić sobie (...)
Granie na instrumencie to niezwykła umiejętność, dzięki której możemy odzwierciedlić nasze uczucia. Szkoła Rock Discipline to prestiż sam w (...)
Znajdujesz się na zakładce interaktywnej poświęconej firmie Columbus. Nasza firma to Centrum Języków Europejskich. U nas nauczysz się najpopularniejszych (...)
Korzystając z naszego serwisu, mogą Państwo systematycznie robić postępy w nauce języka angielskiego. Oferujemy testy z zakresu takich zagadnień, (...)