Systemy ERP - AXHelpers

Systemy ERP - AXHelpers
ID wpisu: 23918
Dodano: 08.03.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 155
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
10
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Twoja firma nie musi wydawać pieniędzy na oddzielne programy do zarządzania klientami, zasobami, zadaniami czy bazami danych. To wszystko może być zintegrowane w ramach jednego systemu ERP. Wygodny dostęp z urządzeń stacjonarnych i mobilnych, funkcjonalności, które pozwalają zarządzać każdym działem przedsiębiorstwa - to wszystko otrzymasz w ramach systemów ERP Microsoft Dynamics, które wdrażamy. Pomożemy Ci usprawnić i uporządkować Twój biznes. Odwiedź nas na www.axhelpers.com.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: axhelpers.com

Opinie o stronie axhelpers.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Oferujemy serię znanych programów do wystawiania faktur VAt- Faktura Vat dostępnego w trzech wersjach: Faktura Vat Start, Faktura Vat Standard oraz (...)
Firma White Canyon jest liderem na rynku technologii przeznaczonych do kasowania danych. Z ich programów korzystają największe korporacje i agencje (...)
Emedium to program ERP dostępny online dla biur rachunkowych i ich klientów oraz firm. Oprogramowanie księgowe będzie dostępne online,a klienci biura (...)
Posiadamy szablony w przystępnych cenach. Mamy szablony idealnie dopasowane do branży oraz szablony uniwersalne. Warto stawiać na dobrą jakość w (...)
Platforma sklepów internetowych RedCart oferuje gotowe oprogramowanie do stworzenia własnego e-biznesu. Funkcjonalność oraz intuicyjne zarządzanie (...)
ZETO Bydgoszcz S.A. to zintegrowane rozwiązania klasy ERP dla przedsiębiorstw, nowoczesne aplikacje dla administracji, profesjonalne systemy dla firm (...)
Oficjalna strona dystrybutora oprogramowania AutoCAD. Znajdą tu Państwo szereg praktycznych informacji dotyczących historii oprogramowania, dziedzin (...)
Nowoczesna aplikacja naszej firmy kierowana jest do firm taksówkowych działających na terenie całego kraju. Aplikacja pozwala między innymi na zwiększenie (...)