Systemy ERP - AXHelpers

Systemy ERP - AXHelpers
ID wpisu: 23918
Dodano: 08.03.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 197
CTR: 0.00%
10
Google
1
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Twoja firma nie musi wydawać pieniędzy na oddzielne programy do zarządzania klientami, zasobami, zadaniami czy bazami danych. To wszystko może być zintegrowane w ramach jednego systemu ERP. Wygodny dostęp z urządzeń stacjonarnych i mobilnych, funkcjonalności, które pozwalają zarządzać każdym działem przedsiębiorstwa - to wszystko otrzymasz w ramach systemów ERP Microsoft Dynamics, które wdrażamy. Pomożemy Ci usprawnić i uporządkować Twój biznes. Odwiedź nas na www.axhelpers.com.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: axhelpers.com

Opinie o stronie axhelpers.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Warszawska firma Benson Consulting zajmuje się produkcją innowacyjnych systemów informatycznych. Nasze oprogramowanie wspiera oraz optymalizuje zarządzanie (...)
Jeżeli chcecie Państwo posiadać obowiązującą wydanie swojego programu kosztorysowego z rodziny Norma zachęcam kupno abonamentu do Normy Pro lub (...)
Firma EFSAL jest dostawcą narzędzi informatycznych, dedykowanych przedsiębiorstwom branży ubezpieczeniowej. Naszym flagowym produktem jest wielomodułowy, (...)
Oprogramowanie CRM służy do zarządzania kontaktami z klientami firmy. Jest to niezbędne narzędzie dla każdej firmy prowadzącej aktywną sprzedaż. (...)
System rezerwacyjny mbooking.pl powstał z myślą o firmach, które w swojej ofercie posiadają usługi z możliwością rezerwacji terminu online. System (...)
Sprawna obsługa zakupów operacyjnych ma niekiedy duże znaczenie dla funkcjonowania całego przedsiębiorstwa. Dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa (...)
Strona prezentuje zbiór programów autora do ewentualnego wykorzystania. Powyższe programy są ukierunkowane przeważnie na obsługę multimediów, (...)
Działalność firmy Hogart z Warszawy polega na dostarczaniu rozwiązań organizacyjno-informatycznych – zarówno gotowych, jak i oprogramowania przeznaczonego (...)