www.gasnice.gliwice.pl

www.gasnice.gliwice.pl
www.gasnice.gliwice.pl
ID wpisu: 23687
Dodano: 14.02.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 230
CTR: 0.00%
23
Google
1
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy ISKRON, która swoją siedzibę ma w Gliwicach. Zajmujemy się sprzedażą sprzętu BHP i p-poż. a także świadczymy usługi z tego zakresu. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi gaśnice, tablice, taśmy, instrukcje, hydranty, czujniki, szafki i skrzynki na gaśnice, butle gazowe i techniczne jak również znaki ostrzegawcze. Zajmujemy się również serwisem urządzeń, szkoleniami oraz próbami ciśnieniowymi węży spawalniczych. Działamy zgodnie z obowiązującymi normami, mamy niezbędne certyfikaty i uprawnienia. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: gasnice.gliwice.pl

Opinie o stronie gasnice.gliwice.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Specjalnością firmy VRG z Jaworzna są wysokiej klasy systemy powiązane z branżą chłodniczą. Przedsiębiorstwo tworzy projekty klimatyzacji, wentylacji (...)
Posiadająca swoją siedzibę w Poznaniu Agencja Celna Interlog zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich usług. Nasza firma ma ponad 30-letnie doświadczenie. (...)
Pragniemy zaprezentować Państwu ofertę przedsiębiorstwa Green Steam, które jest się w Kocmyrzowie niedaleko Krakowa. Od lat dostarczamy nowoczesne (...)
Mieszcząca się w Gdańsku Furyk Clinic zapewni Państwu kompleksową obsługę dentystyczną. Wśród usług oferowanych przez Klinikę znajduje się (...)
Nasz warsztat kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych i do firm. Jego domeną jest detailing, czyli kompleksowe czyszczenie powłoki lakierniczej (...)
Działalność firmy Pneumaster z Zielonej Góry obejmuje mobilny serwis opon, a w szczególności prowadzi badania stanu opon, naprawy, wyważanie oraz (...)
Ważne informacje o ubezpieczeniach w jednym miejscu – charakterystyki towarzystw ubezpieczeniowych, bieżące zniżki OC, newsy tematyczne, życiowe (...)
Wyśmienite ciastka oraz ciasta i oryginalne torty mogą Państwo zamówić w Pracowni Cukierniczej „Śliwa”, która mieści się w Krakowie. Jesteśmy (...)