Zagraniczne kursy językowe

Zagraniczne kursy językowe
Zagraniczne kursy językowe
ID wpisu: 23641
Dodano: 09.02.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1315
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
120
Google
2
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jeśli szukasz sprawdzonego sposobu na szybką naukę języka obcego, wybierz się na jeden z naszych wyjazdowych kursów językowych! Od ponad 20 lat zajmujemy się organizowaniem szkoleń za granicą, w takich Państwach jak Anglia, USA, Niemcy, Hiszpania, RPA czy Malta. Posiadamy bogate doświadczenie, dzięki czemu zapewniamy zakwaterowanie, transport i wszelkie udogodnienia związane z pobytem za granicą.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.wyjazdy-jezykowe.com

Opinie o stronie www.wyjazdy-jezykowe.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Świadczymy usługi translatorskie dla klientów indywidualnych oraz firm. Tłumaczymy teksty o dowolnej tematyce na ponad 50 języków, m. in. angielski, (...)
Specjalizujemy się w organizowaniu szkoleń językowych dla kadry pracowniczej i zarządzającej. Organizujemy szkolenia z zakresu języka biznesowego, (...)
Serwis przygotowujący do egzaminów międzynarodowych Cambridge (FCE) First Certificate in English, (CAE) Certificate in Advanced English oraz (CPE) (...)
Lektorzy szkoły języków obcych "Alex" wykładają języki: niemiecki, rosyjski, włoski , a dodatkowo angielski dla dzieci. Warszawa jest siedzibą (...)
Proponujemy Państwu zbiór unikalnych, nigdzie dotąd niepublikowanych materiałów edukacyjnych z języka polskiego. Na naszej stronie znajdziesz przede (...)
Darmowa nauka języka angielskiego, czyli Wirtualna Szkoła Angielskiego E-angielski.com zaprasza do wzięcia udziału w darmowych kursach językowych (...)
W naszej szkole językowej masz niepowtarzalną szansę skutecznie nauczyć się języka angielskiego i hiszpańskiego oraz poznać kulturę krajów, (...)
Serwis korepetycji z języków angielskiego oraz hiszpańskiego. Jeżeli jesteś zainteresowany(a) solidnym przygotowaniem do różnych egzaminów (gimnazjalny, (...)