E-deklaracje 2017

E-deklaracje 2017
E-deklaracje 2017
ID wpisu: 23620
Dodano: 07.02.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 200
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
33
Google
3
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Wiele czasu spędziliśmy nad zbudowaniem bezpiecznego i maksymalnie prostego programu do wypełniania PITów. Opracowaliśmy program e-pity 2017, dzięki któremu rozliczysz swój pit przez internet. Program dla każdego, bowiem jest bezpłatny i bardzo łatwy w obsłudze. Szybko poprowadzi Cię przez dużo skomplikowanych reguł i wyjątków polskiego prawa podatkowego. Dzięki temu programowi ujarzmisz urzędowe procedury, a swój PIT rozliczysz szybko i bez ryzyka. Cenimy Twój czas. Tym samym stworzyliśmy program, który go oszczędza. Rozliczenie PITa trwa tylko parę minut. Jeżeli nie chcesz rozliczyć PITa w sieci, możesz go pobrać na swój komputer i rozliczyć bez internetu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.e-pity.pl

Opinie o stronie www.e-pity.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nasz Bank Spółdzielczy w Szczytnie zaistniał przeszło 100 lat temu i dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować wysoki poziom usług. (...)
Comma, firma założona w 2010 roku, która zajmuje się obsługą księgową klientów biznesowych i wspólnot mieszkaniowych. To certyfikowane biuro, (...)
Firma Krane-Pol proponuje kompetentne usługi dźwigowe na obszarze całego Torunia oraz okolic. Dysponujemy dźwigami samochodowymi o udźwigu do 50 (...)
Tarcica przemysłowa Consultor Drewno to wyroby wysokiej jakości spełniające normy PN-EN 844-3:2002 oraz PN-75/D-96000. Mówiąc po ludzku oferujemy (...)
Zajmujemy się organizacją imprez integracyjnych, wieczorów tematycznych, pikników, festynów, szkoleń, eventów outdoorowych, szkoleń i konferencji. (...)
Meble w naszym domu powinny być funkcjonalne, wytrzymałe, dobrze wykonane i odpowiadające naszym gustom. Wszystko to jest do osiągnięcia z firmą (...)
Pragniemy Państwu przedstawić usługi Kancelarii Radcy Prawnego „Jurysta”. Nasza kancelaria funkcjonuje w Gliwicach już od 1992 roku oraz jest (...)
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Krys-San z Tarczyna. Działamy na obszarze całego województwa mazowieckiego i proponujemy (...)