Medycyna Pracy i badania psychotechniczne NZOZ All-Medicus

Medycyna Pracy i badania psychotechniczne NZOZ All-Medicus
ID wpisu: 23372
Dodano: 19.01.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 224
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
74
Google
6
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jesteśmy najnowocześniejszą na Śląsku przychodnią medycyny pracy i badań psychotechnicznych. Wszystkie badania wykonają Państwo u nas w jednym budynku. Dysponujemy nowatorskim rozwiązaniem w dziedzinie badań psychotechnicznych a mianowicie nagradzanym w kraju i zagranicą systemem komputerowych testów Test2Drive. Rejestracja czynna jest 7 dni w tygodniu. Mieścimy się w Katowicach Piotrowicach. Dysponujemy dużym bezpłatnym parkingiem mieszczącym nawet duże autokary.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: psychotechnicznebadania.pl

Opinie o stronie psychotechnicznebadania.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Stomatologia Polmedico Bielsko Biała to kompetentnalecznica, która prowadzi aktywność od przeszło 15 lat. Posiadamy wielkiedoświadczenie w obszarze (...)
Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego m-dental w Szczecinie! Oferujemy wszelkiego rodzaju praktykę stomatologiczną. Naszą specjalnością (...)
Psychoterapia jest miejscem gdzie w atmosferze szacunku i zaufania człowiek może otwarcie mówić o swoich nadziejach, pragnieniach, trudnościach i (...)
Pragniemy serdecznie wszystkich zachęcić do odwiedzenia naszego gabinetu dentystycznego Periogabinet, w którym każdy z Was będzie mógł zadbać (...)
Najlepsza sieć przychodni w Łodzi czeka na każdego Pacjenta, któremu zależy na wysokiej jakości opiece medycznej. Oferujemy nowoczesną pomoc w (...)
Zapraszamy na stronę wrocławskiego gabinetu neurologicznego Katarzyny Koncewicz, w którym zdobędą Państwo wiedzę jak walczyć ze stresem. Lekarz (...)
Jest nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwu ofertę gabinetu Implantgrot. Jest to nowoczesna oraz profesjonalna klinika stomatologiczna, która (...)
Chrapanie jest mocno nieprzyjemne, przeszkadza w wypoczęciu i wyspaniu się zarówno osobie chrapiącej, jak i osobom przebywającym w pomieszczeniu. (...)