Medycyna Pracy i badania psychotechniczne NZOZ All-Medicus

Medycyna Pracy i badania psychotechniczne NZOZ All-Medicus
ID wpisu: 23372
Dodano: 19.01.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 232
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
74
Google
6
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jesteśmy najnowocześniejszą na Śląsku przychodnią medycyny pracy i badań psychotechnicznych. Wszystkie badania wykonają Państwo u nas w jednym budynku. Dysponujemy nowatorskim rozwiązaniem w dziedzinie badań psychotechnicznych a mianowicie nagradzanym w kraju i zagranicą systemem komputerowych testów Test2Drive. Rejestracja czynna jest 7 dni w tygodniu. Mieścimy się w Katowicach Piotrowicach. Dysponujemy dużym bezpłatnym parkingiem mieszczącym nawet duże autokary.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: psychotechnicznebadania.pl

Opinie o stronie psychotechnicznebadania.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Klinika Tazbir z siedzibą przy ul. Świętojańskiej w Łodzi zajmuje się medycyną i ginekologią estetyczną, dermatochirurgią oraz laseroterapią. (...)
Tradycje Zakładu Opieki Zdrowotnej Medycyna Specjalistyczna sięgają lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku, gdy jednostka funkcjonowała pod nazwą (...)
Dobry psycholog i psychoterapeuta oferuje skuteczną krótkoterminową psychoterapię w prywatnym gabinecie psychologicznym. Spotkania odbywają się (...)
Katowicka Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej jest jednym z najnowocześniejszych i największych ośrodków leczenia stomatologicznego w (...)
Korony lub licówki w jeden dzień? Dzięki technologii bez wycisków Cerec 3D - to możliwe na jednej wizycie! Zachęcamy do sprawdzenia oferty BJB Stomatologia (...)
Strona prywatnego stomatologa wykonującego szereg zabiegów dentystycznych i promującego się pod hasłem gabinet stomatologiczny Wrocław. Gwarantujemy (...)
Urolog Warszawa - Witamy na stronie Prywatnego Gabinetu Urologicznego na Bemowie. Leczymy szerokie spektrum schorzeń urologicznych. Posiadamy duże doświadczenie (...)
Fan - Dent to Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny z Gdańska. Oferujemy implanty, chirurgię, periodontologię, wybielanie zębów, protetykę, leczenie (...)