Medycyna Pracy i badania psychotechniczne NZOZ All-Medicus

Medycyna Pracy i badania psychotechniczne NZOZ All-Medicus
ID wpisu: 23372
Dodano: 19.01.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 290
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
75
Google
6
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jesteśmy najnowocześniejszą na Śląsku przychodnią medycyny pracy i badań psychotechnicznych. Wszystkie badania wykonają Państwo u nas w jednym budynku. Dysponujemy nowatorskim rozwiązaniem w dziedzinie badań psychotechnicznych a mianowicie nagradzanym w kraju i zagranicą systemem komputerowych testów Test2Drive. Rejestracja czynna jest 7 dni w tygodniu. Mieścimy się w Katowicach Piotrowicach. Dysponujemy dużym bezpłatnym parkingiem mieszczącym nawet duże autokary.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: psychotechnicznebadania.pl

Opinie o stronie psychotechnicznebadania.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

JWTransport - to firma zajmująca się transportem HDS. W ofercie firmy jest szereg usług związanych z HDS. Firma posiada duże doświadczenie z zakresu (...)
Aneta Nowak specjalizuje się w pomocy psychologicznej opartej na zrozumieniu samego siebie i przez to dotarciu do źródła problemu. Relacja oparta (...)
Zapraszamy serdecznie do Centrum Medycznego Kaszubska znajdującego się w Szczecinie – oferujemy kompleksową obsługę w zakresie okulistyki, stomatologii (...)
Ortodonta Marzena Stępkowska zajmuje się leczeniem zarówno pacjentów dorosłych, jak i dzieci oraz młodzieży. Przyjmuje w gabinetach we Wrocławiu, (...)
Sieć placówek medycznych firmy Lux Med, wyspecjalizowanych między innymi w wykonywaniu zabiegów diagnostycznych, a także dokładnego opisywania wyników (...)
Widziałeś wspaniały wygląd twoich zębów? Zrozumiałeś, że idealne zęby to nie tylko idealnie błyszczące zęby. Najczęściej ból to coś czego (...)
Nazywam się Tomek Skorczewski. Zajmuję się doradztwem żywieniowym, a moim głównym nurtem zainteresowań jest odchudzanie. Gabinet dietetyczny, w (...)
Studio Urody Rychtuj Sie to dbający o zadowolenia klienta gabinet kosmetyczny. Wyspecjalizowany i wyszkolony personel zadba o satysfakcję każdej osoby (...)