Anna Kowska - psychoterapia

Anna Kowska - psychoterapia
ID wpisu: 23233
Dodano: 02.01.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 222
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
15
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Prowadząc własny gabinet i poradnię psychoterapeuta Wrocław Anna Kowska-Polańska świadczy usługi wsparcia dla osób, które mają problemy z radzeniem sobie w życiu zawodowym lub prywatnym. Oferuje swoje usługi osobom mającym trudności w relacjach partnerskich, społecznych, rodzinnych, które są obarczone zaburzeniami emocjonalnymi, zachowania czy nastroju, posiadającym trudności radzenia sobie ze stresem, zaburzenia lękowe lub doświadczającym kryzysów życiowych. Usługi te występują jako terapia zarówno dla osób indywidualnych jak i dla całych grup oraz w postaci psychoedukacji czy różnorodnych szkoleń. W ofercie znajdują się również warsztaty psychologiczne i arteterapeutyczne. Pracę jej charakteryzuje podejście integracyjne, które łączy różne nurty i metody psychoterapeutyczne. Wykorzystywane są w wykonywaniu tej profesjonalnej usługi metody podejścia psychodynamicznego, szkoły Gastalt czy też innowacyjne takie jak EFT i poznawczo-behawioralne. Usługi te wykonuje razem z wysokiej klasy specjalistami. Psychoterapia online to Terapia Via Skyp’e skierowana do osób mających utrudniony dostęp do gabinetu. W zażegnaniu konfliktów, pokonaniu trudności czy też uzyskaniu satysfakcjonującego kompromisu poprawiającego jakość związku, parom i związkom małżeńskim pomocną może być terapia małżeńska Wrocław.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: annakowska.pl

Opinie o stronie annakowska.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapraszamy Państwa do poznania się z propozycją przedsiębiorstwa FSP Galena z siedzibą we Wrocławiu. Specjalizujemy się w produkcji farmaceutycznej, (...)
Prowadzimy terapie komplementarne tj. hipertermia (onkotermia), hipertermia ogólnoustrojowa, ozonoterapia, witaminoterapia, terapie wschodnie tj. akupunktura (...)
Pracujący w Toruniu doktor nauk medycznych Marek Jankowski oferuje pacjentom profesjonalne konsultacje dermatologiczne. W zakresie świadczonych usług (...)
Centrum Estetyki Ciała to w pełni fachowa klinika wykonująca zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej i plastycznej, dermatologii, podologii, kosmetologii, (...)
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zawartością naszej strony internetowej. Mogą tam Państwo znaleźć informacje o firmie, nasze certyfikaty (...)
Nasz gabinet to zespół najlepszych profesjonalistów – zawodowy dentysta, doświadczony ortodonta, wybitni lekarze. To wszystko składa się w całość, (...)
Apteka Omega z Łodzi na swoim portalu internetowym proponuje profesjonalny sprzęt medyczny i artykuły rehabilitacyjne. Dzięki długoletniej obecności (...)
Portal internetowy pozawale.com jest praktycznym miejscem zawierającym wiele informacji na temat chorób serca, a w szczególności zawałów serca. (...)