Anna Kowska - psychoterapia

Anna Kowska - psychoterapia
ID wpisu: 23233
Dodano: 02.01.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 286
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
16
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Prowadząc własny gabinet i poradnię psychoterapeuta Wrocław Anna Kowska-Polańska świadczy usługi wsparcia dla osób, które mają problemy z radzeniem sobie w życiu zawodowym lub prywatnym. Oferuje swoje usługi osobom mającym trudności w relacjach partnerskich, społecznych, rodzinnych, które są obarczone zaburzeniami emocjonalnymi, zachowania czy nastroju, posiadającym trudności radzenia sobie ze stresem, zaburzenia lękowe lub doświadczającym kryzysów życiowych. Usługi te występują jako terapia zarówno dla osób indywidualnych jak i dla całych grup oraz w postaci psychoedukacji czy różnorodnych szkoleń. W ofercie znajdują się również warsztaty psychologiczne i arteterapeutyczne. Pracę jej charakteryzuje podejście integracyjne, które łączy różne nurty i metody psychoterapeutyczne. Wykorzystywane są w wykonywaniu tej profesjonalnej usługi metody podejścia psychodynamicznego, szkoły Gastalt czy też innowacyjne takie jak EFT i poznawczo-behawioralne. Usługi te wykonuje razem z wysokiej klasy specjalistami. Psychoterapia online to Terapia Via Skyp’e skierowana do osób mających utrudniony dostęp do gabinetu. W zażegnaniu konfliktów, pokonaniu trudności czy też uzyskaniu satysfakcjonującego kompromisu poprawiającego jakość związku, parom i związkom małżeńskim pomocną może być terapia małżeńska Wrocław.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: annakowska.pl

Opinie o stronie annakowska.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Centrum Badań DNA wykonuje rewelacyjnej próby usługi z aspektu diagnostyki medycznej. Przeprowadzamy testy DNA dzięki najnowocześniejszym technologiom. (...)
Siedziba Centrum Stomatologii UNI-DENT znajduje się w Warszawie. Nasz gabinet działa od 2004 roku i angażuje stomatologów, jacy stale podnoszą swoje (...)
Zapraszamy bardzo serdecznie do poznańskiego gabinetu fizjoterapii, który jest prowadzony przez Magdę Pietrzak. Otóż są rehabilitowane w nim dzieci (...)
Ozonoterapia, masaże, badania holistyczne oraz akupunktura to oferta Centrum Zdrowia Sana w Gdańsku, jakie prowadzi dr Borys Boligar, specjalista od (...)
Umiejscowiony w miejscowości Płońsk specjalistyczny gabinet okulistyczny, kierowany przez lekarza medycyny okulistę Agnieszkę Koziak zaprasza serdecznie (...)
Dzięki tej stronie znajdziesz odpowiedź na pytanie o to, co to jest szkarlatyna. Dowiesz się też w jaki sposób rozpoznaje się szkarlatynę i jaki (...)
Sklep internetowy z szeroką ofertą suplementów diety skierowanych do osób odchudzających się, uprawiających sport oraz dbających o prawidłową (...)
Bezpieczny i pewny przeszczep włosów metodą FUE oferuje Flymedica, gdzie mogą Państwo skorzystać z fachowych konsultacji i 22-letniego doświadczenia (...)