Anna Kowska - psychoterapia

Anna Kowska - psychoterapia
ID wpisu: 23233
Dodano: 02.01.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 254
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
15
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Prowadząc własny gabinet i poradnię psychoterapeuta Wrocław Anna Kowska-Polańska świadczy usługi wsparcia dla osób, które mają problemy z radzeniem sobie w życiu zawodowym lub prywatnym. Oferuje swoje usługi osobom mającym trudności w relacjach partnerskich, społecznych, rodzinnych, które są obarczone zaburzeniami emocjonalnymi, zachowania czy nastroju, posiadającym trudności radzenia sobie ze stresem, zaburzenia lękowe lub doświadczającym kryzysów życiowych. Usługi te występują jako terapia zarówno dla osób indywidualnych jak i dla całych grup oraz w postaci psychoedukacji czy różnorodnych szkoleń. W ofercie znajdują się również warsztaty psychologiczne i arteterapeutyczne. Pracę jej charakteryzuje podejście integracyjne, które łączy różne nurty i metody psychoterapeutyczne. Wykorzystywane są w wykonywaniu tej profesjonalnej usługi metody podejścia psychodynamicznego, szkoły Gastalt czy też innowacyjne takie jak EFT i poznawczo-behawioralne. Usługi te wykonuje razem z wysokiej klasy specjalistami. Psychoterapia online to Terapia Via Skyp’e skierowana do osób mających utrudniony dostęp do gabinetu. W zażegnaniu konfliktów, pokonaniu trudności czy też uzyskaniu satysfakcjonującego kompromisu poprawiającego jakość związku, parom i związkom małżeńskim pomocną może być terapia małżeńska Wrocław.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: annakowska.pl

Opinie o stronie annakowska.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Centrum Medycznego Krzysztofa Sodowskiego, które mieści się w Katowicach. Jest to profesjonalna (...)
Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego i nowoczesnego gabinetu ginekologicznego działającego na terenie Poznania, serdecznie zachęcamy do zapoznania (...)
Leczymy stopy w Krakowie (poradnia Balans) oraz udzielamy konsultacji multimedialnych. Prowadzimy też sklep internetowy z wyposażeniem rehabilitacyjnym, (...)
We Wrocławiu znajduje się gabinet neurologa dziecięcego oraz pediatry Marii Wojdyło. Lekarz specjalista przyjmuje wcześniaki oraz niemowlęta, u (...)
Dzięki rzetelnym artykułom w serwisie, przyszłe mamy poznają nie tylko sprawdzone i bezpieczne sposoby na odżywianie się podczas ciąży, ale znajdą (...)
Na Twojej skórze pojawiły się zmarszczki, przebarwienia, trądzik różowaty, rumień, rozstępy? Polecamy unikalny specyfik kolagen naturalny, który (...)
Strona internetowa kuracjacytrynowa.pl przedstawia tematykę kuracji cytrynowej. Została ona opracowana przez Michała Tombaka. Dzięki tejże stronie (...)
W Krakowie odnajdą Państwo centrum medyczne Sofimed specjalizujące się w ginekologii, położnictwie oraz ginekologii onkologicznej. Proponuje usługi (...)