Anna Kowska - psychoterapia

Anna Kowska - psychoterapia
ID wpisu: 23233
Dodano: 02.01.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 235
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
15
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Prowadząc własny gabinet i poradnię psychoterapeuta Wrocław Anna Kowska-Polańska świadczy usługi wsparcia dla osób, które mają problemy z radzeniem sobie w życiu zawodowym lub prywatnym. Oferuje swoje usługi osobom mającym trudności w relacjach partnerskich, społecznych, rodzinnych, które są obarczone zaburzeniami emocjonalnymi, zachowania czy nastroju, posiadającym trudności radzenia sobie ze stresem, zaburzenia lękowe lub doświadczającym kryzysów życiowych. Usługi te występują jako terapia zarówno dla osób indywidualnych jak i dla całych grup oraz w postaci psychoedukacji czy różnorodnych szkoleń. W ofercie znajdują się również warsztaty psychologiczne i arteterapeutyczne. Pracę jej charakteryzuje podejście integracyjne, które łączy różne nurty i metody psychoterapeutyczne. Wykorzystywane są w wykonywaniu tej profesjonalnej usługi metody podejścia psychodynamicznego, szkoły Gastalt czy też innowacyjne takie jak EFT i poznawczo-behawioralne. Usługi te wykonuje razem z wysokiej klasy specjalistami. Psychoterapia online to Terapia Via Skyp’e skierowana do osób mających utrudniony dostęp do gabinetu. W zażegnaniu konfliktów, pokonaniu trudności czy też uzyskaniu satysfakcjonującego kompromisu poprawiającego jakość związku, parom i związkom małżeńskim pomocną może być terapia małżeńska Wrocław.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: annakowska.pl

Opinie o stronie annakowska.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Profesjonalny Lekarz to portal stworzony z myślą o lekarzach i osobach potrzebujących pomocy medycznej. Lekarze mogą promować swoje usługi i ułatwić (...)
Capsomasol to pomoc w leczeniu nowotworów u psów. Jest to zbilansowana mieszanka paszowa uzupełniająca dla psów zawierająca pierzgę pszczelą i (...)
Ciąża to okres, w którym kobieta jest niezwykle narażona na atak hemoroidów, jak również i w czasie po porodowym. Nasz blog o charakterze poradnika (...)
Całodobowe apteki Alba: Kwidzyn, Koronowa, Krosno, Grudziądz, Jasło oraz Włocławek i Świat. Fachowa obsługa, niskie ceny i cotygodniowe, atrakcyjne (...)
Portal rozrywkowy z niekonwencjonalnym podejściem do miłości Zbiór artykułów z tematyki psychologii emocjonalnej, nakierowanych na fenomen odkochiwania (...)
HiCare jest profesjonalnie zaopatrzonym sklepem medycznym z siedzibą w Katowicach, w którym szpitale, przychodnie i gabinety lekarskie mogą zakupić (...)
Jeżeli szukają Państwo miejsca, w jakim wykonuje się profesjonalne zabiegi naturalne, gorąco zachęcamy do zapoznania się z propozycją Zielonego (...)
MediStore to sklep internetowy należący do Medicover, w którym to można zakupić dla siebie niezwykle atrakcyjne pakiety medyczne, diagnostyczne. (...)