Wydawnictwo EduLex – dzienniki i druki szkolne

Wydawnictwo EduLex – dzienniki i druki szkolne
ID wpisu: 23128
Dodano: 15.12.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 321
CTR: 0.00%
41
Google
39
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Edulex to wydawnictwo które szturmem podbiło rynek, stając się liderem w dziedzinie dokumentacji szkolnych. Współpracujemy z wieloma placówkami oświatowymi na terenie całej Polski, jak również z przedstawicielami handlowymi których domeną jest zaopatrzenie szkół. Co roku poszerzamy nasz asortyment, aby sprostać oczekiwaniom nieustannie zmieniającego się systemu szkolnictwa. W naszej ofercie znajdą państwo między innymi dzienniki lekcyjne, dzienniki zajęć szkolnych, dzienniki zajęć przedszkolnych i inne.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.edulex.com.pl

Opinie o stronie www.edulex.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Metodologia nauczania w różnych szkołach językowych jest różna, a my zazwyczaj kierujemy się co najwyżej ceną za semestr, za godzinę i ewentualnie (...)
Oferujemy kursy stacjonarne (w grupach do 4 osób), zajęcia indywidualne, oraz szkolenia dla pracowników firm. Oferujemy: * kursy języka ogólnego (...)
Szkoła języków obcych Makilen ma swoją siedzibę w Krakowie. zachęca do uczenia się mniej znanych albo nietypowych języków obcych, takich jak (...)
Prezentujemy Państwu Gdańską Wyższą Szkołę Humanistyczną. Oferujemy naukę na wydziałach: pedagogiki, europeistyki, zarządzania, prawa. Prowadzimy (...)
Celem szkoły policealnej medycznej w Żyrardowie jest przygotowanie absolwentów do odpowiedzialnego wykonywania zawodu. Szkoła medyczna posiada wykwalifikowaną (...)
W ramach oferty naszej strony internetowej zapewniamy wygodne funkcje pozwalające na wyszukanie korepetytorów, którzy oferują swoje usługi w różnych (...)
Szkoła językowa Anglo House, działająca w centrum Gdyni, organizuje nauczanie języka angielskiego dla dzieci, dorosłych i młodzieży na wszystkich (...)
Serdecznie inwitujemy do skorzystania z propozycji szkoły Szesnastka z siedzibą w Warszawie. W naszej placówce można uczęszczać do Liceum Ogólnokształcącego (...)