Kancelaria Adwokacka - Adwokat Magdalena Choruży - Rozwody

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Magdalena Choruży - Rozwody
ID wpisu: 22946
Dodano: 05.12.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 235
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
27
Google
2
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kancelaria Adwokacka Magdaleny Choruży zajmuje się sprawami związanymi z prawem rodzinnym, prawem pracy, prawem administracyjnym, prowadzi sprawy karne i inne. Reprezentujemy naszych klientów przed sądem, zajmujemy się pisaniem pozwów rozwodowych, pomagamy przy podziale majątku. Zachęcamy do kontaktu, traktujemy każda sprawę indywidualnie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: kancelariachoruzy.pl

Opinie o stronie kancelariachoruzy.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Kancelaria doradztwa podatkowego oraz księgowości poleca swoje usługi mniejszym oraz większym Irmom z Poznania oraz okolic. Oferujemy kompleksową (...)
Organizujemy kreatywne imprezy dedykowane dzieciom, a także klientom biznesowym. Dbamy o wszystkie elementy eventu. Zapewniamy pokazy chemiczne z udziałem (...)
ElektrykKalisz.pl to strona internetowa naszej firmy, która od początku swojego istnienia specjalizuje się w pracach elektrycznych. Posiadamy zespół (...)
Pracownia Projektowa Probud Krzysztofa Szymaniaka, umiejscowiona w Koninie, zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich usług. Bieżąca oferta firmy (...)
Dom pogrzebowy Lethe zlokalizowany w Warszawie przy ulicy Floriańskiej 2, to profesjonalne przedsiębiorstwo funeralne. Nie jest dla nas problemem transport (...)
Firma zajmuje się szeroko rozumianymi usługami kamieniarskimi, do których zaliczyć można m.in. remont nagrobka, renowacja nagrobka, podnoszenie (...)
Firma Tung-Sten zaprasza do zapoznania się z ofertą, która dotyczy kompleksowych aranżacji wnętrz biurowych i nie tylko. Firma działa na rynku już (...)
Przedstawiając Państwu firmę ASSISTANCE z Katowic należy podkreślić, że na rynku usług szklarskich funkcjonujemy z powodzeniem od 2005 roku. Zapewniamy (...)