Angielski Tarnowskie Góry e-naukaangielskiego.pl

Angielski Tarnowskie Góry e-naukaangielskiego.pl
ID wpisu: 22846
Dodano: 21.11.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 295
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
65
Google
28
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Szkoła językowa w Tarnowskich Górach oferuje skuteczną i szybką naukę angielskiego online. Nasza oferta kursów języka angielskiego została przygotowana z myślą o osobach w każdym wieku. Poza tradycyjnymi kursami stacjonarnymi proponujemy również naukę angielskiego online. Oprócz prowadzenia szkoły językowej trudnimy się tłumaczeniami z polskiego na angielski. Przy szkole działa profesjonalne biuro tłumaczeń, w którym pracują dobrze wyszkoleni tłumacze języka angielskiego. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne, m.in. prawnicze, finansowe, techniczne. Każde tłumaczenie na język angielski realizujemy z należytą starannością.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.e-naukaangielskiego.pl

Opinie o stronie www.e-naukaangielskiego.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Z pewnością chcesz się czuć dobrze sam ze sobą jak i w kontakcie z otaczającym Cię światem. Dokładnie tym się zajmujemy – rozwojem osobistym. (...)
Znajdujący się we Wrocławiu Polski Instytut Medycyny i Kosmetologii jest organizatorem kursów oraz szkoleń, mających na celu podnieść kompetencje (...)
"Nasza Szkoła" działa od roku szkolnego 2016/2017 w budynkach Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach. Prowadzimy oddziały integracyjne (...)
Naszym głównym zdaniem jest podnoszenie posiadanych już kwalifikacji oraz zdobywanie nowych. Zmiany zachodzące w naszym otoczeniu takie jak postęp (...)
Zapraszamy na kurs maklerski przeznaczony dla osób zamierzających zdać egzamin na Maklera Papierów Wartościowych organizowany przez Komisję Nadzoru (...)
Jeśli planujesz wykonanie remontu mieszkania, biura bądź innego lokalu i poszukujesz firmy remontowo-budowlanej z dużym doświadczeniem, to dobrze (...)
Nie licz na to, że zupełne życie ktoś będzie za Ciebie postanowił, a Ty osiągasz sukces dzięki inicjatywie drugich. Rozwój osobisty to nasza (...)
OnyxCar to wypożyczalnia samochodów, w której każdy wynająć może wyjątkowo atrakcyjne i luksusowe samochody. W naszej ofercie znajdują się między (...)