Angielski Tarnowskie Góry e-naukaangielskiego.pl

Angielski Tarnowskie Góry e-naukaangielskiego.pl
ID wpisu: 22846
Dodano: 21.11.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 328
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
69
Google
28
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Szkoła językowa w Tarnowskich Górach oferuje skuteczną i szybką naukę angielskiego online. Nasza oferta kursów języka angielskiego została przygotowana z myślą o osobach w każdym wieku. Poza tradycyjnymi kursami stacjonarnymi proponujemy również naukę angielskiego online. Oprócz prowadzenia szkoły językowej trudnimy się tłumaczeniami z polskiego na angielski. Przy szkole działa profesjonalne biuro tłumaczeń, w którym pracują dobrze wyszkoleni tłumacze języka angielskiego. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne, m.in. prawnicze, finansowe, techniczne. Każde tłumaczenie na język angielski realizujemy z należytą starannością.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.e-naukaangielskiego.pl

Opinie o stronie www.e-naukaangielskiego.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Szkolenia oraz kursy dla kierowców zawodowych i nie tylko organizowane są przez przedsiębiorstwo ABC Szkolenia. Firma posiada bogate doświadczenie (...)
Nasza firma działa głównie na terenie województwa śląskiego i Małopolski, ale także na terenie całej Polski realizując szeroki zakres specjalistycznych (...)
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Nowe Kompetencje. Na co dzień zajmujemy się przede wszystkim szkoleniami, doradztwem i organizowaniem (...)
Zapraszamy na kurs maklerski przeznaczony dla osób zamierzających zdać egzamin na Maklera Papierów Wartościowych organizowany przez Komisję Nadzoru (...)
Zapraszamy małe i średnie firmy do skorzystania z naszej oferty. Nasze usługi oferujemy na terenie małopolski. Działamy szczególnie w okół okolic (...)
Lean Vision od 2000 roku pomaga przedsiębiorstwom na całym świecie wdrażać filozofię Lean Manufacturing i odnosić sukcesy w podnoszeniu wydajności (...)
Strona internetowa akademialp.pl opisuje firmę szkoleniową z Warszawy. Znajdziesz tu programy szkoleń, doświadczonych trenerów, aktualności, bazę (...)
Beneficium Mens to prestiżowa placówka doskonalenia i nauczania zawodowego dorosłych. Oferujemy trzydniowe kursy specjalistyczne w zakresie HR, PR, (...)