Angielski Tarnowskie Góry e-naukaangielskiego.pl

Angielski Tarnowskie Góry e-naukaangielskiego.pl
ID wpisu: 22846
Dodano: 21.11.2016
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 368
CTR: 0.27%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
83
Google
28
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Szkoła językowa w Tarnowskich Górach oferuje skuteczną i szybką naukę angielskiego online. Nasza oferta kursów języka angielskiego została przygotowana z myślą o osobach w każdym wieku. Poza tradycyjnymi kursami stacjonarnymi proponujemy również naukę angielskiego online. Oprócz prowadzenia szkoły językowej trudnimy się tłumaczeniami z polskiego na angielski. Przy szkole działa profesjonalne biuro tłumaczeń, w którym pracują dobrze wyszkoleni tłumacze języka angielskiego. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne, m.in. prawnicze, finansowe, techniczne. Każde tłumaczenie na język angielski realizujemy z należytą starannością.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.e-naukaangielskiego.pl

Opinie o stronie www.e-naukaangielskiego.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Stowarzyszenie Polskich Energetyków zostało utworzone w 1996 roku. Jest to organizacja, która reprezentuje interesy całej branży energetycznej. W (...)
J.G.Training zajmuje się organizacją kursów oraz szkoleń. Jak wiadomo, we współczesnym świecie, kto się nie doskonali, nie jest konkurencyjny (...)
Wielofunkcyjna obróbka metali to od lat dziedzina działalności w znacznym stopniu wykwalifikowanych specjalistów z mysłowickiego Przedsiębiorstwa (...)
Beneficium Mens to prestiżowa placówka doskonalenia i nauczania zawodowego dorosłych. Oferujemy trzydniowe kursy specjalistyczne w zakresie HR, PR, (...)
W naszej firmie posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku realizowania dla naszych klientów firmowych szerokiego zakresu szkoleń związanych z BHP. (...)
Zespół specjalistów pracujących w firmie BHP Center to głównie służby bhp, pracownicy oraz ratownicy medyczni. W ofercie firmy można znaleźć (...)
Dla opiekunów z Prywatnego Centrum Zabawy i Rozwoju Elfik w Sosnowcu dzieci są najistotniejsze. Wobec tego dokładamy wszelkich starań, by zapewnić (...)
Z pewnością chcesz się czuć dobrze sam ze sobą jak i w kontakcie z otaczającym Cię światem. Dokładnie tym się zajmujemy – rozwojem osobistym. (...)