Medik badania psychotechniczne Mysłowice

Medik badania psychotechniczne Mysłowice
ID wpisu: 22584
Dodano: 19.10.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1284
CTR: 0.00%
532
Google
115
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Nasza pracownia badań psychologicznych w Mysłowicach jest prywatną placówka, która zajmuje się orzekaniem o predyspozycjach psychofizycznych do wykonywania różnego typu działalności i zawodów. Mamy odpowiednie uprawnienia do wykonywania badań otrzymane przez Marszałka Województwa Śląskiego.
Pracownia wyposażona jest w testy psychologiczne rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne
oraz kompleksową aparaturę badawczą.

Medik Badania Psychotechniczne Justyna Probierz
ul. Hlonda 7
41-400 Mysłowice
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.badanie-psychotechniczne.pl

Opinie o stronie www.badanie-psychotechniczne.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma windykacyjna Foxberg zapewnia profesjonalną i skuteczną windykację należności wraz z szeregiem usług pokrewnych takich jak sprzedaż długów (...)
Problemy z wymową u dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym istnieją nie od dzisiaj. Zarówno maluchy, jak i starsze dzieci z różnych przyczyn borykają (...)
Yulla - producent sukienki i suknie wieczorowe, najmodniejsza odzież damska, sukienki wizytowe i letnie, sukienki i suknie na rózne okazje. Azoon - (...)
Nasza szkoła tańca pomoże Państwu w opanowaniu wszystkich najpopularniejszych tańców, z którym można spotkać się na parkietach. Nasz kurs tańca (...)
Dieta spersonalizowana, dyplomowany dietetyk kompleksowe prowadzenie dietetyczne ze wsparciem. Dietoterapia, skuteczne odchudzanie, dieta w chorobach (...)
Kapitalnie jest przejść się z familią do lokalu na wieczerzę w stylu włoskim. Na tym portalu znajdują się prezentacje multimedialne restauracji, (...)
Firma oferuje przewóz osób na lokalnym rynku.Posiada samochody w bardzo dobrym stanie technicznym.Oferuje transfery na lotniska,obsługę imprez masowych (...)
Wystawy to jedyna możliwość do Krakowa ofert profesjonalistów wszelkich dziedzin. Targi oraz ekspozycje mają ogromne znaczenie dla jednostek, które (...)