Medik badania psychotechniczne Mysłowice

Medik badania psychotechniczne Mysłowice
ID wpisu: 22584
Dodano: 19.10.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1054
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
458
Google
112
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Nasza pracownia badań psychologicznych w Mysłowicach jest prywatną placówka, która zajmuje się orzekaniem o predyspozycjach psychofizycznych do wykonywania różnego typu działalności i zawodów. Mamy odpowiednie uprawnienia do wykonywania badań otrzymane przez Marszałka Województwa Śląskiego.
Pracownia wyposażona jest w testy psychologiczne rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne
oraz kompleksową aparaturę badawczą.

Medik Badania Psychotechniczne Justyna Probierz
ul. Hlonda 7
41-400 Mysłowice
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.badanie-psychotechniczne.pl

Opinie o stronie www.badanie-psychotechniczne.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Ogólnopolski katalog branżowy www.fryzjer24.com, Dzięki starannie dopracowanej formie wortalu szybko uzyskasz dokładne informacje na temat salonów (...)
Cortina Travel to biuro podróży, którego siedziba znajduje się w Warszawie. Świadczy swoje usługi nie wyłącznie dla klientów indywidualnych, (...)
Szukasz stron internetowych poświęconych tematyce rozwodowej, alimentacyjnej itp. Jeżeli tak to strona www.fcc.com.pl to bardzo pomocna alternatywa (...)
Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości usług brukarskich, budowlano - remontowych, zachęcamy do skorzystania z kompleksowej oferty stworzonej przez firmę (...)
najwyższej jakości kruszywa - tylko w naszej kopalni Topaz, którą znajdą Państwo w miejscowości Tadzin. Jesteśmy czołow firmą w województwie (...)
Siedziba firmy FORTUNATO mieści się w Warszawie. Przedsiębiorstwo to zajmuje się sprzedażą wyjątkowych bukietów z czerwonych róż w atrakcyjnych (...)
Firma Budowlana wylewka.com jest segmentem działalności Remontowo Budowlanej. Wylewka.com wykona dla Ciebie posadzki betonowe oraz wylewki mixokretem. (...)
Propozycją naszej firmy jest zakup metodą online odzieży odblaskowej. Asortyment naszych produktów ma różnorodne wzory i fasony. Nasi nabywcy to (...)