Rejestracja leków, zasady dopuszczania leków do obrotu

Rejestracja leków, zasady dopuszczania leków do obrotu
Rejestracja leków, zasady dopuszczania leków do obrotu
ID wpisu: 2212
Dodano: 30.03.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1166
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
229
Google
14
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Informacje na temat zasad rejestracji leków, procedur rejestracji: procedury narodowej oraz procedury wzajemnego uznania i procedury zdecentralizowanej, dokumentacji wymaganej w procesie dopuszczenia do obrotu, kategorii wniosków o dopuszczenie do obrotu produktu leczniczego i związanych z tym wymagań dla badań.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.rejestracja-lekow.pl

Opinie o stronie www.rejestracja-lekow.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Częste bóle gardła i kaszel potrafią zepsuć wszystko. Dlatego też tak ważne jest, by zwalczać te dolegliwości skutecznie, przy użyciu maksymalnie (...)
W Luboniu znajduje się firma Farm - Pak. Od 1987 roku zajmuje się fabrykacją opakowań dla farmacji. Udaje nam się osiągać pożądane efekty za (...)
Zapomnij o przeziębieniu i postaw na wysokiej jakości produkt leczniczy, znany na całym świecie od ponad 100 lat. Vicks, bo o nim mowa, to naturalny (...)
Promen to sprawdzony środek, stosowany w takich przypadkach, jak bezpłodność u mężczyzny. Przy współczesnym trybie życia bezpłodność u mężczyzn (...)
Nasza hurtownia medyczna działa od 2000 roku. Działamy w oparciu o bogate doświadczenie i gruntowną wiedzę. Rozumiemy potrzeby naszych klientów, (...)
W większych ilościach skrzyp polny może być trujący dla zwierzat. Szczególnie wrażliwe na skrzyp polny są konie oraz świnie. Udokumentowano śmiertelne (...)
Jeśli chcesz kupić sprawdzone, bezpieczne preparaty ziołowe na różnego rodzaju przypadłości medyczne, Laboratorium Medycyny Naturalnej BONIMED (...)
Najlepsze Suplementy Świata. Dostępne złoto koloidalne Au-100 oraz Au-100 Extra to najlepiej przyswajalne preparaty złota przez ludzki organizm. Suplement-Ki (...)