Pozycjonowanie lokalne | delante.pl

Pozycjonowanie lokalne | delante.pl
ID wpisu: 22118
Dodano: 07.09.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 666
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
315
Google
22
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Delante Online Marketing to firma, która zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych, w tym pozycjonowaniem lokalnym. Firma powstała w roku 2014 w Krakowie, jako odpowiedź na ciągle rosnące zapotrzebowanie usług typu SEO i SEM. Swoim klientom Delante proponuje nie tylko podniesienie pozycji w wynikach wyszukiwania, ale także skuteczne promowanie marki w mediach społecznościowych. Do podstawowych usług Delante można zaliczyć:
-pozycjonowanie lokalne
-pozycjonowanie za granicą (firma odnosi duże sukcesy w pozycjonowaniu google.de i google.com)
-PPC
-Social Media
-Content Marketing
Wyróżniające w pracy zespołu z firmy Delante jest podejście do klienta. Każda zmiana jest konsultowana, a klient dobrze wie, jak wyglądają prace przypisanego do niej pracownika. Delante to dynamicznie rozwijająca się firma i chociaż bardzo młoda, to niezwykle doświadczona - każdy z pracowników przed założeniem firmy zdobywał doświadczenie w różnych agencjach marketingowych, czy prowadząc własny biznes. Można powiedzieć, że w Krakowie jest to jedyna firma, która do wszystkich zadań podchodzi procesowo - od momentu planowania, poprzez wdrożenie, kończąc na składaniu raportów klientom z uzyskanych efektów.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: delante.pl

Opinie o stronie delante.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Przedstawiamy Państwu zadbany i skuteczny katalog stron www Robaczek, który został stworzony od samego początku z myślą o internautach, którzy (...)
Dobre systemy wystawiennicze dzięki którym pokażesz się klientom z jak najlepszej strony! Profesjonalne, estetyczne, wygodne i dopasowane do Twoich (...)
Generowanie pieniędzy na YouTube nie polega jedynie na wyświetlaniu reklam w nagraniach własnego autorstwa. YouTube to przede wszystkim świetne źródło (...)
Firma Dynamikacja to interaktywna agencja specjalizująca się w kompleksowym planowaniu i wdrażaniu nowoczesnych projektów internetowych (strony www, (...)
Pozycjonowanie innymi słowy zwyczajowe określenie optymalizacji dla wyszukiwarek. To działania zmierzające do osiągnięcia przez dany serwis internetowy (...)
Pozycjonowanie stron internetowych to nieodłączny element, dzięki któremu mamy szansę osiągnięcia sukcesu naszych przedsięwzięć. Mówi się, (...)
Vipro to sklep znajdujący się w Internecie, który specjalizuje się oferowaniem usług powiązanych z drukarstwem. Istniejąca w Trójmieście firma (...)
Producent profesjonalnych nośników reklamowych dla agencji reklamy zewnętrznej, klientów sieciowych oraz firm potrzebujących obrandowienia.Na stronie (...)