Pozycjonowanie lokalne | delante.pl

Pozycjonowanie lokalne | delante.pl
ID wpisu: 22118
Dodano: 07.09.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 637
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
309
Google
22
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Delante Online Marketing to firma, która zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych, w tym pozycjonowaniem lokalnym. Firma powstała w roku 2014 w Krakowie, jako odpowiedź na ciągle rosnące zapotrzebowanie usług typu SEO i SEM. Swoim klientom Delante proponuje nie tylko podniesienie pozycji w wynikach wyszukiwania, ale także skuteczne promowanie marki w mediach społecznościowych. Do podstawowych usług Delante można zaliczyć:
-pozycjonowanie lokalne
-pozycjonowanie za granicą (firma odnosi duże sukcesy w pozycjonowaniu google.de i google.com)
-PPC
-Social Media
-Content Marketing
Wyróżniające w pracy zespołu z firmy Delante jest podejście do klienta. Każda zmiana jest konsultowana, a klient dobrze wie, jak wyglądają prace przypisanego do niej pracownika. Delante to dynamicznie rozwijająca się firma i chociaż bardzo młoda, to niezwykle doświadczona - każdy z pracowników przed założeniem firmy zdobywał doświadczenie w różnych agencjach marketingowych, czy prowadząc własny biznes. Można powiedzieć, że w Krakowie jest to jedyna firma, która do wszystkich zadań podchodzi procesowo - od momentu planowania, poprzez wdrożenie, kończąc na składaniu raportów klientom z uzyskanych efektów.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: delante.pl

Opinie o stronie delante.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Internet to wielka baza wiedzy. Jeżeli chcesz aby Twoje oferty były widoczne dla potencjalnych klientów którzy wertują setki stron w poszukiwaniu (...)
Agencja reklamowa działająca na rynku reklamy internetowej od kilku lat. Jej specjalizacją jest tworzenie zaawansowanych serwisów internetowych opartych (...)
Oferta firmy z miejscowości Gdynia to tania reklama internetowa poprzez pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google. Pełna optymalizacja (...)
Aplikacje internetowe są dobrym rozwiązaniem dla firm, które chcą zautomatyzować wymianę informacji z klientami, potencjalnymi klientami i partnerami. (...)
Reklamy jakich się nie spodziewasz - znajdziesz tutaj najbardziej zaskakujące i pomysłowe reklamy jakie powstały. Nie tylko te telewizyjne, ale również (...)
B2Net to agencja marketingowa i interaktywna z siedzibą w Poznaniu. Proponujemy między innymi robienie responsywnych stron, usługi z działu marketingu (...)
Agencja 2BeCreative specjalizuje się w doradztwie marketingowym w zakresie promowania biznesu w internecie. Nasze usługi to min. :tworzenie stron internetowych (...)
Mennica Polska zaprasza firmy, które poszukują stabilnego i odpowiedzialnego partnera biznesowego, do skorzystania z usług Contact Center. Naszym Klientom (...)