Pozycjonowanie lokalne | delante.pl

Pozycjonowanie lokalne | delante.pl
ID wpisu: 22118
Dodano: 07.09.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 866
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
365
Google
24
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Delante Online Marketing to firma, która zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych, w tym pozycjonowaniem lokalnym. Firma powstała w roku 2014 w Krakowie, jako odpowiedź na ciągle rosnące zapotrzebowanie usług typu SEO i SEM. Swoim klientom Delante proponuje nie tylko podniesienie pozycji w wynikach wyszukiwania, ale także skuteczne promowanie marki w mediach społecznościowych. Do podstawowych usług Delante można zaliczyć:
-pozycjonowanie lokalne
-pozycjonowanie za granicą (firma odnosi duże sukcesy w pozycjonowaniu google.de i google.com)
-PPC
-Social Media
-Content Marketing
Wyróżniające w pracy zespołu z firmy Delante jest podejście do klienta. Każda zmiana jest konsultowana, a klient dobrze wie, jak wyglądają prace przypisanego do niej pracownika. Delante to dynamicznie rozwijająca się firma i chociaż bardzo młoda, to niezwykle doświadczona - każdy z pracowników przed założeniem firmy zdobywał doświadczenie w różnych agencjach marketingowych, czy prowadząc własny biznes. Można powiedzieć, że w Krakowie jest to jedyna firma, która do wszystkich zadań podchodzi procesowo - od momentu planowania, poprzez wdrożenie, kończąc na składaniu raportów klientom z uzyskanych efektów.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: delante.pl

Opinie o stronie delante.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Pozycjonowanie to najskuteczniejsza forma promocji firmy w Internecie. Od tego jak wysoko znajdzie się nasza strona w Internecie, zależy, ilu klientów (...)
Największym problemem dla Twojej firmy jest wybicie się pomiędzy konkurencją i pokazanie się klientom ze swoją ofertą? W takim razie czas zainwestować (...)
Reklama w internecie poprzez pozycjonowanie strony. Skuteczne optymalizacja i pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych. Twój wybór to nasza (...)
Bag Sport z Nowego Sącza jest ekspertem w dziedzinie artykułów reklamowych. Dla swoich Klientów przygotowała bogaty wachlarz wysokiej jakości, interesujących (...)
Jeśli chcą Państwo poprawić pozycję swojej strony internetowej w rankingu wyszukiwarki Google, nasza strona jest dla Państwa bardzo dobrym źródłem (...)
Generowanie pieniędzy na YouTube nie polega jedynie na wyświetlaniu reklam w nagraniach własnego autorstwa. YouTube to przede wszystkim świetne źródło (...)
Jak zaprojektować stronę internetową, żeby zrobić to dobrze? Jak podnieść współczynnik konwersji ze swojej witryny - a co za tym idzie również (...)
Reklama internetowa przez pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach - zobacz więcej na naszej stronie. Profesjonalnie tworzenie stron a także (...)