TopPharm Consulting rejestracja leków

TopPharm Consulting rejestracja leków
TopPharm Consulting rejestracja leków
ID wpisu: 2211
Dodano: 30.03.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1286
CTR: 0.00%
90
Google
12
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Usługi rejestracji leków w Polsce i w EU w ramach procedur narodowych i MRP/DCP, rejestracja suplementów diety, wyrobów medycznych, kosmetyków, badanie czytelności ulotki, doradztwo farmaceutyczne, tworzenie dokumentacji rejestracyjnej produktów leczniczych. Firmę tworzą byli eksperci Urzędu Rejestracji .
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.regulatory-affairs.pl

Opinie o stronie www.regulatory-affairs.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Sytuacji nerwowych w naszym życiu nie brakuje, ale długotrwały stres może prowadzić do nerwicy lub innych chorób psychicznych, dlatego jeśli widzisz (...)
Na Twojej skórze pojawiły się zmarszczki, przebarwienia, trądzik różowaty, rumień, rozstępy? Polecamy unikalny specyfik kolagen naturalny, który (...)
Tatuaż to znak graficzny na powierzchni ciała, który powstaje w skutek wszczepienia odpowiedniego barwika pod skórę. Do jego wykonania potrzebna (...)
ASKLEPIOS jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej udzielającym zaawansowane usługi medyczne dla pacjentów ubezpieczonych w NFZ jak i nieubezpieczonych. (...)
Lampy kolagenowe do solariów to nowość na naszym rynku, zapewniamy lampy kolagenowe renomowanych producentów. W naszej ofercie znajdziesz także solaria, (...)