Na komary, kleszcze i meszki Mugga

Na komary, kleszcze i meszki Mugga
Na komary, kleszcze i meszki Mugga
ID wpisu: 2200
Dodano: 28.03.2010
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 2260
CTR: 0.04%
Ocena : 2/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
731
Google
51
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3.4 (5 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Mugga na komary tropikalne i inne insekty to jeden z najlepszych środków na świecie używany przez podróżników ,wędkarzy czy ogrodników.
Na komary kleszcze europejskie i tropikalne w 2006 roku uznany za najlepszy specyfik zabezpieczajacy na świecie.


Produkt został wyprodukowany we współpracy z Instytutem Medycyny Tropikalnej im. Księcia Leopolda w Antwerpii Belgia.
Na zachodzie znana jako Mygga.Środek jest także laureatem wielu prestiżowych nagród międzynarodowych oraz specjalnego wyróżnienia Unii Europejskiej za skuteczność działania .
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.mugga.pl

Opinie o stronie www.mugga.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nasz sklep internetowy proponuje Państwu wysokiej jakości środki Nootropiki. Są to substancje, jakie pomagają się mocniej skoncentrować, likwidować (...)
Informacje na temat zasad rejestracji leków, procedur rejestracji: procedury narodowej oraz procedury wzajemnego uznania i procedury zdecentralizowanej, (...)
Każdej osobie poszukującej specyfiku na wzmocnienie rekomenduje się Bodymax - uznany suplement diety uzupełniający braki witamin oraz innych składników (...)
Wieloletnia aktywność na rynku aptecznym, daje nam możliwość dzielenia się z Państwem przydatnymi uwagami na temat podnoszenia kwalifikacji w kwestii (...)
Jest nam ogromnie miło móc zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę firmy Farmatech. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Kutnie, a jego działalność (...)
Zapobieganie powstawaniu zrostów pooperacyjnych to problem dynamicznie podejmowany przez obecną medycynę i firmy farmaceutyczne. Efektem ich starań (...)
Poznańskie Centrum Otolaryngologii oferuje rozległy kalejdoskop interwencji chirurgicznych w obrębie głowy i szyi. Mamy możliwość wykonania zarówno (...)
Lecznicy dla małych zwierząt W PAŁACYKU znajduje się w Szczecinie. Zespół weterynarzy oferuje opiekę zwięrzętom przez 24 h na dobę, zarówno (...)