Aplikacje internetowe

Aplikacje internetowe
Aplikacje internetowe
ID wpisu: 21999
Dodano: 30.08.2016
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 412
CTR: 0.24%
23
Google
4
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Aplikacje internetowe są dobrym rozwiązaniem dla firm, które chcą zautomatyzować wymianę informacji z klientami, potencjalnymi klientami i partnerami. Zakres funkcjonalności jest stworzony zgodnie z wszystkimi wymaganiami naszych klientów. Przykładowymi aplikacjami internetowymi jakie stworzyliśmy są:
- portal ogłoszeniowy,
- zakupy grupowe,
- systemy rezerwacyjne,
- oprogramowanie CRM, ERP,
- systemy magazynowe, produkcyjne, do planowania i inne.
Zapraszamy na konsultacje.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: aplikacje-internetowe-b2b.pl

Opinie o stronie aplikacje-internetowe-b2b.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

I-PCC to firma świadcząca usługi dotyczące wsparcia zarządzania przedsiębiorstwem poprzez wdrażanie zintegrowanych systemów informatycznych Infor (...)
Nasza branża istnieje od końca lat 90'tych, a my robimy strony od samego jej początku. W tym czasie zrobiliśmy ich setki, a każda z nich była miłym (...)
Najlepsze i wysokie pozycjonowanie w wyszukiwarkach, nowoczesne tworzenie stron i wiele więcej czyli oferta ComWeb Gdynia. Jeżeli koniecznie zależy (...)
Organizacja badawcza z dziesięcioletnim doświadczeniem poleca szeroki zakres usług badawczych. Wielokierunkowy rozwój firmy pozwala nam zagwarantować (...)
Firma Roxxmedia.pl jest agencją interaktywną, która specjalizuje się w realizacji graficznej dla nowych mediów. Główne kategorie działalności (...)
Kluczem do wysokiej lokaty w wyszukiwarce jest jej optymalizacja. Zanim zaczniemy wykonywać działania stricte pozycjonujące (zdobywanie linków), musimy (...)
Oferta to reklama w internecie oraz skuteczna popularyzacja stron przez pozycjonowanie strony. Oferujemy tanie pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach Google (...)
ComWeb Rumia, Gdynia, trójmiasto - skuteczna promocja stron i wyjątkowo tania reklama w internecie. Główna specjalizacja to reklama internetowa poprzez (...)