Prywatna szkoła podstawowa Warszawa - profuturo.edu.pl

Prywatna szkoła podstawowa Warszawa - profuturo.edu.pl
Prywatna szkoła podstawowa Warszawa - profuturo.edu.pl
ID wpisu: 21960
Dodano: 23.08.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 609
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
301
Google
13
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Pro Futuro to szkoły, które są prawdziwie dwujęzyczne. Mamy autorskie podejście do nauczania, którego efektem jest świetna znajomość języka angielskiego przez naszych uczniów. Znajomość ta przekłada się na wygrywanie językowych konkursów. Oto, co powinno charakteryzować absolwenta Pro Futuro:

- podejmuje przemyślane decyzje
- zna swoje mocne strony
- bierze odpowiedzialność za siebie
- kieruje własnym procesem edukacyjnym
- odnajduje się w dorosłym świecie
- jest liderem samego siebie
- potrafi się szybko i skutecznie uczyć
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.profuturo.edu.pl

Opinie o stronie www.profuturo.edu.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Matematyka dla wielu uczniów jest zmorą, gdyż nie można się jej po prostu nauczyć. Jeśli należysz do tej grupy - serdecznie zapraszamy Cię do (...)
Oferujemy opiekę godzinną, weekendową, organizację urodzin i wiele, wiele więcej. Żłobek Kangurek 24 zapewnia opiekę dzieciom od 5. m-ca do 3 (...)
Szkolenia gastronomiczne, szkolenia dla kelnerów - HR System - manager gastronomii, kursy kelnerskie i barmańskie oraz szkolenia kelnerów. Stosujemy (...)
W ofercie Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie znajdują się studia pierwszego i drugiego stopnia, w tym także studia podyplomowe (...)
Zapraszamy na strony Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku - uczelni nr 1 w Trójmieście. Uczelnia oferuje studia licencjackie, magisterskie oraz studia (...)
Zapraszamy Dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Oferujemy opiekę dzienną od godz 6:45 do 18:00 w domu z uroczym ogrodem, z rodzinną atmosferą , ciepłem (...)
Szkoły języka angielskiego Bell już od pięciu dekad należą do najważniejszych szkół językowych w Polsce. System edukowania oparty jest na współczesnych (...)
Posiadasz nieduże pociechy, a chciałabyś powrotu do pracy? Nie musisz obecnie czuć dylematów w tej sprawie. Nasze prywatne przedszkole w Wieliczce (...)