Prywatna szkoła podstawowa Warszawa - profuturo.edu.pl

Prywatna szkoła podstawowa Warszawa - profuturo.edu.pl
Prywatna szkoła podstawowa Warszawa - profuturo.edu.pl
ID wpisu: 21960
Dodano: 23.08.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 697
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
303
Google
13
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Pro Futuro to szkoły, które są prawdziwie dwujęzyczne. Mamy autorskie podejście do nauczania, którego efektem jest świetna znajomość języka angielskiego przez naszych uczniów. Znajomość ta przekłada się na wygrywanie językowych konkursów. Oto, co powinno charakteryzować absolwenta Pro Futuro:

- podejmuje przemyślane decyzje
- zna swoje mocne strony
- bierze odpowiedzialność za siebie
- kieruje własnym procesem edukacyjnym
- odnajduje się w dorosłym świecie
- jest liderem samego siebie
- potrafi się szybko i skutecznie uczyć
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.profuturo.edu.pl

Opinie o stronie www.profuturo.edu.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapraszamy na strony uczelni WSB - Wyższej Szkoły Bankowej. Jesteśmy największą grupą uczelni biznesowych w Polsce! Oferujemy szeroki wybór kierunków (...)
Posiadasz nieduże pociechy, a chciałabyś powrotu do pracy? Nie musisz obecnie czuć dylematów w tej sprawie. Nasze prywatne przedszkole w Wieliczce (...)
Nasz portal proponuje studia stacjonarne na popularnych kierunkach takich jak Medyczny, serwis jest skierowany do maturzystów i studentów. Poszukujesz (...)
Eszkoła dzięki szybko rozwijającej się technice na świecie staje się coraz bardziej zupełnie inną odbiegającą od tej starej, w której cała (...)
Wspaniale jest móc porozmawiać z ludźmi z różnych obcych krajów. Popularność języka angielskiego sprawia, że z większością z nich możemy (...)
Uczelnie Warszawa - Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie. Różnorodna oferta programowa - studia licencjackie, studia magisterskie i studia (...)
Centrum Fizjoedukacji ANINUSZ jest placówką kształcenia ustawicznego prowadzącą kursy i szkolenia dla fizjoterapeutów, rehabilitantów, techników (...)
Działamy od 1 września 2010r. Jesteśmy przedszkolem niepublicznym. Realizujemy podstawę wychowania. Nadzór pedagogiczny sprawuje nad nami Kuratorium (...)