Prywatna szkoła podstawowa Warszawa - profuturo.edu.pl

Prywatna szkoła podstawowa Warszawa - profuturo.edu.pl
Prywatna szkoła podstawowa Warszawa - profuturo.edu.pl
ID wpisu: 21960
Dodano: 23.08.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 630
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
302
Google
13
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Pro Futuro to szkoły, które są prawdziwie dwujęzyczne. Mamy autorskie podejście do nauczania, którego efektem jest świetna znajomość języka angielskiego przez naszych uczniów. Znajomość ta przekłada się na wygrywanie językowych konkursów. Oto, co powinno charakteryzować absolwenta Pro Futuro:

- podejmuje przemyślane decyzje
- zna swoje mocne strony
- bierze odpowiedzialność za siebie
- kieruje własnym procesem edukacyjnym
- odnajduje się w dorosłym świecie
- jest liderem samego siebie
- potrafi się szybko i skutecznie uczyć
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.profuturo.edu.pl

Opinie o stronie www.profuturo.edu.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nowoczesna szkoła dwujęzyczna, mieszcząca się w Łodzi. Preferowane w niej są nowoczesne metody nauczania, w tym komunikacja w dwóch językach: (...)
W naszym niepublicznym przedszkolu Kangurek Twoje dziecko otrzyma specjalistyczną opiekę, zacznie poznawać fascynujący świat nauki, pozna pierwszych (...)
e-Korepetycje.net to serwis ogłoszeń korepetycji, w którym można znaleźć zarówno oferty osób prywatnych, jak i szkół (w tym oferty szkół językowych (...)
Bajeczne Przedszkole to wyjątkowa niepubliczna placówka, która znajduje się w Gdańsku. Dla naszych podopiecznych ( dzieci w wieku 2-6 lat) przygotowaliśmy (...)
Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu kameralne - rodzinne Przedszkole Bułhaczek, które przyjmuje dzieci w wieku od 1,5 do 6 lat i prowadzi (...)
Szczecińska Wyższa Szkoła Pedagogiczna to wyśmienita okazja edukacyjna dla dwóch rodzajów osób - nauczycieli chcących zrobić podyplomówkę bądź (...)
Nie każdy rodzic chce lub może posłać swoje dziecko do przedszkola publicznego. Alternatywą dla przedszkoli państwowego może być również przedszkole (...)
Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera z Bydgoszczy. Jest to jedna z najmłodszych szkół medycznych (...)