Prywatna szkoła podstawowa Warszawa - profuturo.edu.pl

Prywatna szkoła podstawowa Warszawa - profuturo.edu.pl
Prywatna szkoła podstawowa Warszawa - profuturo.edu.pl
ID wpisu: 21960
Dodano: 23.08.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 576
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
297
Google
13
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Pro Futuro to szkoły, które są prawdziwie dwujęzyczne. Mamy autorskie podejście do nauczania, którego efektem jest świetna znajomość języka angielskiego przez naszych uczniów. Znajomość ta przekłada się na wygrywanie językowych konkursów. Oto, co powinno charakteryzować absolwenta Pro Futuro:

- podejmuje przemyślane decyzje
- zna swoje mocne strony
- bierze odpowiedzialność za siebie
- kieruje własnym procesem edukacyjnym
- odnajduje się w dorosłym świecie
- jest liderem samego siebie
- potrafi się szybko i skutecznie uczyć
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.profuturo.edu.pl

Opinie o stronie www.profuturo.edu.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Przedszkole KLIPEK to miejsce przyjazne dzieciom i rodzicom: czuwamy nad bezpieczeństwem dzieci, pomagamy dzieciom w poznawaniu siebie, innych dzieci (...)
Eszkoła dzięki szybko rozwijającej się technice na świecie staje się coraz bardziej zupełnie inną odbiegającą od tej starej, w której cała (...)
Centrum Fizjoedukacji Animusz działa pod nadzorem pedagogicznym Kuratorium Oświaty. Posiada placówki, w Warszawie i Gdyni, wpisane do ewidencji Biura (...)
Interesują Cię studia w Poznaniu? Zapraszamy na strony Wyższej Szkoły Bankowej - uczelni numer 1 w Wielkopolsce. Uczelnia oferuje studia licencjackie, (...)
e-Korepetycje.net to serwis ogłoszeń korepetycji, w którym można znaleźć zarówno oferty osób prywatnych, jak i szkół (w tym oferty szkół językowych (...)
Wrocławska szkoła języków obcych Atrius powstała z myślą o osobach dorosłych, które chcą uczyć się języków obcych. Specjalnie dla nich organizujemy (...)
Liceum Ogólnokształcące nr. III to szkoła do której każdy uczeń, nawet absolwent lubi wracać. Przemiła atmosfera, bogata oferta zajęć dodatkowych (...)
Uczelnie Warszawa - Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie. Różnorodna oferta programowa - studia licencjackie, studia magisterskie i studia (...)