BARTŁOMIEJ MADAJ ekipa budowlana szczecin

BARTŁOMIEJ MADAJ ekipa budowlana szczecin
BARTŁOMIEJ MADAJ ekipa budowlana szczecin
ID wpisu: 21890
Dodano: 20.08.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 183
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
6
Google
7
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma budowlana Bartłomiej Madej jest ekspertem z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wśród świadczonych przez nią usług znajdują się między innymi kompleksowe prace remontowo-wykończeniowe, malowanie pokoi jak również wykonawstwo instalacji hydraulicznych czy elektrycznych. Oprócz tego, przedsiębiorstwo specjalizuje się w pracach brukarskich. Zespół jej specjalistów ułoży dla Państwa elegancki chodnik, plac bądź parking z kostki brukowej lub granitowej. Dzięki swojemu rzetelnemu podejściu do każdego zlecenia, mają Państwo pewność najlepszej jakości realizacji. Więcej informacji o ofercie przedsiębiorstwa dostępnych jest na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: uslugibudowlaneszczecin.pl

Opinie o stronie uslugibudowlaneszczecin.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Habro z siedzibą w Częstochowie, która działa na rynku budowlanym od 2000 roku. Współpracujemy (...)
Salony fryzjerskie można spotkać praktycznie na każdym kroku. Jednakże nie oznacza to, że każdy salon oferuje swoje usługi na takim samym poziomie. (...)
W bezpośrednim sąsiedztwie Zamku Królewskiego na Wawelu, w pełnym uroku zakątku Wzgórza Wawelskiego, znajduje się Trattoria Wawel. Stworzono tu (...)
Firma posiada doświadczenie z zakresu wyceny wszelkiego rodzaju nieruchomości i praw majątkowych dla różnych potrzeb i celów. Oprócz operatu szacunkowego (...)
Serwis informacyjny na temat kurtyn paskowych. Szczegółowy przewodnik odpowiadający na pytanie jak wybrać kurtynę paskową. Liczne infografiki ułatwiają (...)
Extrarolety Specjalizujemy się przede wszystkim profesjonalnymi instalacjami rolet zewnętrznych i wewnętrznych (wolnowiszące), montażem Verticali. (...)
Najważniejszym kryterium przy wyborze firmy odbierającej odpady z naszych domostw jest koszt usługi i zawsze dla osób przebierających w ofertach (...)
Firma Hydroglob zajmuje się kopaniem studni głębinowych na terenie województw: śląskiego i małopolskiego, a szczególnie na terenie takich rejonów (...)