i-PCC.pl - systemy informatyczne

i-PCC.pl - systemy informatyczne
ID wpisu: 21704
Dodano: 21.07.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 287
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
33
Google
16
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: I-PCC to firma świadcząca usługi dotyczące wsparcia zarządzania przedsiębiorstwem poprzez wdrażanie zintegrowanych systemów informatycznych Infor M3 (dawniej ERP Movex). Funkcjonująca na rynku pod nazwą Polish Consulting Company od 2008 roku firma, dzięki bogatemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze znajduje się na czołowej pozycji jeśli chodzi o wsparcie klienta przed i po wdrożeniu rozwiązań skupiających się na poprawie w kierowaniu przedsiębiorstwem. Odwiedź oficjalną stronę i przekonaj się o tym jak I-PCC może odmienić Twoją firmę.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: i-pcc.pl

Opinie o stronie i-pcc.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Niszczenie dokumentów chroni bezpieczeństwo danych osobowych. Ta usługa realizowana jest w całości przez firmę Essi. Wszelka dokumentacja niszczona (...)
Czasem trzeba nawiązać kontakt z firmą z WNP. Mimo to, że język rosyjski należy do grupy słowiańskiej nie jest prosta sprawa. Tutaj zaczyna się (...)
Sprzątania kompleksowe renomowanej firmy Eco Duster – zapraszamy na www.eco-duster.pl. Współpracowaliśmy z różnymi firmami w Polsce, z naszych (...)
Zachęcamy Państwa do korzystania z usług, cenionej na rynku firmy ABM CONSULTING. W ramach naszej oferty zapewniamy prowadzenie ksiąg rachunkowych. (...)
Zakład drzewny Drewimpex, położony jest w Biedowie koło Barczewa. Firma wytwarza wysokiej jakości materiał drzewny, taki jak: deski szalunkowe i (...)
Rekomendowane usługi remontowe z Gdańska. Jeżeli szukasz dobrego majstra, który wykona zaplanowany przez Ciebie remont kuchni, przestać dalej szukać. (...)
Jeśli macie dysk zewnętrzny po zalaniu, kartę pamięci czy pendrive, które przestały chodzić możecie zajrzeć na naszą stronę internetową, gdzie (...)
Prezentujemy UNIMAT firmę zajmującą się produkcją oraz sprzedażą wycieraczek. Dzięki naszym wycieraczkom, w Twoich budynkach nie będzie rozpowszechniał (...)