Złotnik Szczecin

Złotnik Szczecin
Złotnik Szczecin
ID wpisu: 21518
Dodano: 30.06.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 290
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
49
Google
7
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: “GOLD W.A.J.R. s.c” jest firmą jubilersko-złotniczą w Szczecinie funkcjonuje na rynku od 1999 roku. Oferuje wyselekcjonowaną gamę wyrobów, wykonanych z precyzją i zaangażowaniem. Kompetentność, wiedza, wieloletnie doświadczenie połączone z obsługą na najwyższym poziomie, to aspekty, na które stawa na pierwszym miejscu. Oferuje usługi takie jak: Oprawa kamieni, wymiana i naprawa uszkodzonej biżuterii, grawerowanie, skup i sprzedaż wyselekcjonowanej gamy produktów.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.goldwajr.pl

Opinie o stronie www.goldwajr.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Centrum Szkoleniowe Pankiewicza, zaistniało z myślą o rosnącym zapotrzebowaniu na rasowe obiekty użytkowe, które zapewniają dzierżawienie sal (...)
Nasza firma od 2006 roku jest związana z rynkiem budowlanym, a także z projektowaniem instalacji wodno – kanalizacyjnych, sieci gazowych oraz centralnego (...)
Firma, którą prowadzimy to lider na rynku usług telematycznych w Polsce. Jesteśmy twórcami platformy lokalizacyjnej. W bogatej ofercie znajdują (...)
Alpin Matic to firma świadcząca usługi w zakresie prac na wysokości. Dzięki dużemu doświadczeniu pracowników, zaawansowanemu sprzętowi oraz stale (...)
Szukając szerokiej palety nagrobków, jak również usług skupionych na modernizacji nagrobków, wskazane jest skorzystać z usług firmy Krak-Granit. (...)
Głównym przedmiotem działalności ośrodka Termy Uniejów jest usługa pozwalająca klientom na organizację doskonałego szkolenia, eventu lub imprezy (...)
Kancelaria Windykacyjna z Warszawy zatrudnia ludzi z wieloletnim doświadczeniem w odzyskiwaniu i windykacji należności chociażby z niespłaconych (...)
Tworzeniem map i podziałami działek zajmuje się Geodezja. Żywiec to siedziba Geodety Łukasz Konstantego i w tym mieście i okolicach on działa. (...)