Złotnik Szczecin

Złotnik Szczecin
Złotnik Szczecin
ID wpisu: 21518
Dodano: 30.06.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 353
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
53
Google
9
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: “GOLD W.A.J.R. s.c” jest firmą jubilersko-złotniczą w Szczecinie funkcjonuje na rynku od 1999 roku. Oferuje wyselekcjonowaną gamę wyrobów, wykonanych z precyzją i zaangażowaniem. Kompetentność, wiedza, wieloletnie doświadczenie połączone z obsługą na najwyższym poziomie, to aspekty, na które stawa na pierwszym miejscu. Oferuje usługi takie jak: Oprawa kamieni, wymiana i naprawa uszkodzonej biżuterii, grawerowanie, skup i sprzedaż wyselekcjonowanej gamy produktów.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.goldwajr.pl

Opinie o stronie www.goldwajr.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Kancelaria TMH świadczy pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Każdy adwokat zatrudniony w tym miejscu potrafi łączyć (...)
Profesjonalne biuro rachunkowe Novitas oferuje swe usługi. Ceny oferowanych przez nas usług w zależności od między innymi wielkości firmy muszą (...)
Podłogi olejowane jest podmiotem posiadającym swoją siedzibę w Łodzi, aczkolwiek swoje usługi świadczy na terenie całego naszego kraju jak również (...)
Wizyty domowe z dziedziny psychiatrii ogólnej: profilaktyka, diagnostyka i leczenie zaburzeń psychicznych to usługi świadczone przez lekarza Claudię (...)
Oferujemy naszym wszystkim klientom kompleksowe usługi związane z trawnikami. Równamy teren siejemy trawę albo przywozimy trawę na rolce. Dostosowujemy (...)
Firma Euro Grad z Krakowa zajmuje się usuwaniem wgnieceń w samochodach oraz rys bez lakierowania. Usuwamy wgniecenia po gradobiciu do średnicy ok. (...)
Ko-Ma to przedsiębiorstwo oferujące kompleksowe prace w dziedzinie odbioru surowców wtórnych. To prężnie działająca firma, która łączy bogatą (...)
Blue Planet - projektowanie, konstruowanie, produkcja, sprzedaż oraz świadczenie kompleksowych usług w dziedzinie oczyszczania powietrza oraz dezynfekcji. (...)