Roman Gruszecki - obrazy pastelowe

Roman Gruszecki - obrazy pastelowe
Roman Gruszecki - obrazy pastelowe
ID wpisu: 21505
Dodano: 29.06.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 338
CTR: 0.00%
16
Google
14
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Słyszeliście o Panu Romanie Gruszeckim? Ma 43 lata i jest absolwentem Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marie Curie Skłodowskiej w Lublinie. W 1999 roku uzyskał dyplom w pracowni rzeźby u prof. Sławomira Mieleszki po czym postanowił rozpocząć samodzielną prace twórczą dotyczącą zakresu rysunku, malarstwa oraz rzeźby. Znajdziemy go w Kazimierskiej Konfraterni Sztuki i Związku Polskich Artystów Plastyków.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: romangruszecki.com

Opinie o stronie romangruszecki.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

We Wrocławiu znajduje się siedziba pracowni artystycznej Muralik. Zajmujemy się ozdabianiem oraz dekorowaniem przestrzeni publicznej, biurowej oraz (...)
W asortymencie sklepu online „Artykuły dla plastyków” znajduje się bogaty zbiór wyposażenia dla artystów plastyków. Działalność sklepu internetowego (...)
Przedstawiamy Państwu bogatą propozycję firmy ZUGiL-Projekt z lokalizacją w Wieluniu. Od 1976 roku z powodzeniem specjalizujemy się w projektowaniu (...)
Leonardo da Vinci - Galeria: obrazy, rysunki, szkice i rzeźba. Leonardo da Vinci (1452-1519), urodzony w Vinci, w prowincji Florencja, był nieślubnym (...)
Współczesne malarstwo polskie. Nowoczesna galeria malarstwa oferujące obrazy olejne (sprzedaż obrazów). TouchofArt – galeria obrazów polskich (...)
Kamila Białkowska-Ismaił to bardzo dobra polska malarka, reprezentująca współczesny nurt malarski. Tworzy ona obrazy olejne i malowane autorską (...)
Zapraszam do zapoznania się z ofertą mojej galerii sztuki. Jesteśmy wyjątkowym miejscem, w którym każdy artysta może wystawić swoje prace i zaprezentować (...)
Jeżeli interesują się Państwo malarstwem, rysunkiem i grafiką to koniecznie odwiedźcie nasz nowy sklep plastyczny w którym zawsze znajdą Państwo (...)