Roman Gruszecki - obrazy pastelowe

Roman Gruszecki - obrazy pastelowe
Roman Gruszecki - obrazy pastelowe
ID wpisu: 21505
Dodano: 29.06.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 223
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
14
Google
10
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Słyszeliście o Panu Romanie Gruszeckim? Ma 43 lata i jest absolwentem Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marie Curie Skłodowskiej w Lublinie. W 1999 roku uzyskał dyplom w pracowni rzeźby u prof. Sławomira Mieleszki po czym postanowił rozpocząć samodzielną prace twórczą dotyczącą zakresu rysunku, malarstwa oraz rzeźby. Znajdziemy go w Kazimierskiej Konfraterni Sztuki i Związku Polskich Artystów Plastyków.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: romangruszecki.com

Opinie o stronie romangruszecki.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Są tu piękne obrazy olejne, takie jak pejzaż Polski, martwa natura czy kwiaty. Marek Maruszewski maluje również obrazy pastelowe. Na stronie dostępna (...)
Kamila Białkowska-Ismaił to bardzo dobra polska malarka, reprezentująca współczesny nurt malarski. Tworzy ona obrazy olejne i malowane autorską (...)
Cenisz sobie sztukę i lubisz swoje mieszkanie dekorować oryginalnymi obrazami? W takiej sytuacji Zapraszam do siebie. W mojej galerii znajdziecie Państwo (...)
Internetowa galeria zawiera prace artystów z kontynentu europejskiego, które nie są wyłącznie wynikiem dobrego warsztatu, talentu i nabytych umiejętności (...)
W naszej galerii mogą Państwo zakupić piękne dzieła sztuki współczesnej, które w zależności od jego ceny mogą zadowolić każdego zarówno (...)
We Wrocławiu znajduje się siedziba pracowni artystycznej Muralik. Zajmujemy się ozdabianiem oraz dekorowaniem przestrzeni publicznej, biurowej oraz (...)
Kiedy potrzebujesz w miarę tani sposób by odmienić wystrój wnętrz swojego mieszkania, mamy dla Ciebie fantastyczne rozwiązanie! Odwiedź witrynę (...)
Witaj. Karykaturzysta z Łodzi jest dyplomowanym artystą plastykiem dzięki czemu jego portrety są profesjonalnymi obrazami. Malowanie karykatur (...)