Roman Gruszecki - obrazy pastelowe

Roman Gruszecki - obrazy pastelowe
Roman Gruszecki - obrazy pastelowe
ID wpisu: 21505
Dodano: 29.06.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 295
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
15
Google
14
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Słyszeliście o Panu Romanie Gruszeckim? Ma 43 lata i jest absolwentem Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marie Curie Skłodowskiej w Lublinie. W 1999 roku uzyskał dyplom w pracowni rzeźby u prof. Sławomira Mieleszki po czym postanowił rozpocząć samodzielną prace twórczą dotyczącą zakresu rysunku, malarstwa oraz rzeźby. Znajdziemy go w Kazimierskiej Konfraterni Sztuki i Związku Polskich Artystów Plastyków.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: romangruszecki.com

Opinie o stronie romangruszecki.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Arte, galeria oferująca obrazy olejne, które zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta. Obrazy płócienne, oferta kilkuset gotowych prac artystycznych, (...)
Cenisz sobie sztukę i lubisz swoje mieszkanie dekorować oryginalnymi obrazami? W takiej sytuacji Zapraszam do siebie. W mojej galerii znajdziecie Państwo (...)
W naszej galerii mogą Państwo zakupić piękne dzieła sztuki współczesnej, które w zależności od jego ceny mogą zadowolić każdego zarówno (...)
Witaj. Karykaturzysta z Łodzi jest dyplomowanym artystą plastykiem dzięki czemu jego portrety są profesjonalnymi obrazami. Malowanie karykatur (...)
Są tu piękne obrazy olejne, takie jak pejzaż Polski, martwa natura czy kwiaty. Marek Maruszewski maluje również obrazy pastelowe. Na stronie dostępna (...)
W ramach naszego portalu internetowego zajmujemy się promowaniem polskich artystów związanych z różnymi dziedzinami sztuki od malarstwa po twórców (...)
Proponujemy Państwu: malowanie obrazów na zamówienie, obrazów na ścianie, portrety ze zdjęcia. Świadczymy prace nie tylko na terenie Gdańska oraz (...)
Internetowa galeria zawiera prace artystów z kontynentu europejskiego, które nie są wyłącznie wynikiem dobrego warsztatu, talentu i nabytych umiejętności (...)