ŚUM katowice Medycyna Katowice

ŚUM katowice Medycyna Katowice
ŚUM katowice Medycyna Katowice
ID wpisu: 21491
Dodano: 28.06.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 237
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
23
Google
11
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jesteśmy profesjonalną placówką oferującą kształcenie na najwyższym poziomie, zarówno w trybie stacjonarnym jak też niestacjonarnym. Nasza siedziba znajduje się w Katowicach. Kształcimy lekarzy medycyny, lekarzy dentystów, farmaceutów, analityków medycznych, bio-technologów, a także specjalistów z zakresu zdrowia publicznego, medycyny ratunkowej, dietetyki, pielęgniarstwa, położnictwa, fizjoterapii czy kosmetologii. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą albo chcą się dowiedzieć więcej, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.sum.edu.pl

Opinie o stronie www.sum.edu.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Rotrans od początku swego istnienia skupiał się na podnoszeniu jakości prowadzonych szkoleń to dlatego firma zatrudnia wyłącznie świetnie wyszkolonych (...)
Prowadząc firmę, której kontakty sięgają zdecydowanie poza granice naszego kraju, wówczas należy przybrać język korespondencji uniwersalny na (...)
Nasza firma specjalizuje się w skupie surowców wtórnych. Ponieważ ekologia i dbałość o środowisko są dla nas niezwykle ważne, skupujemy wszelkie (...)
Od wielu lat zajmujemy się oferowaniem usług z zakresu prac na wysokościach. Nasza oferta obejmuje wynajem nowoczesnych i spełniających wszystkie (...)
Ze swoją ofertą chcielibyśmy wyjść do Klientów, którzy cenią sobie profesjonalne zdjęcia reklamowe. Specjalizujemy się w fotografii reklamowej, (...)
Czyszczenie wykładzin, dywanów oraz mebli tapicerowanych, to specjalność warszawskiej firmy ProfiClean. Pranie wykonywane jest z wykorzystaniem nowoczesnego (...)
W Warszawie znajduje się siedziba profesjonalnego przedsiębiorstwa Hydrobudowa-1. Mamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu prac hydrotechnicznych (...)
Firma Inter-Geo ze Starachowic to biuro świadczące kompleksowe usługi geodezyjne. Zajmujemy się wykonywaniem pomiarów sytuacyjno-wysokościowych, (...)