HELIOS SERWIS Wciągniki serwis Gdańsk

HELIOS SERWIS Wciągniki serwis Gdańsk
HELIOS SERWIS Wciągniki serwis Gdańsk
ID wpisu: 21036
Dodano: 05.05.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 293
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
32
Google
23
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Żeby sprzęt był niezawodny, należy zadbać o jego właściwą konserwację. Specjalnością firmy Helios z siedzibą w Pruszczu Gdańskim jest fachowy serwis maszyn oraz urządzeń dźwignicowych. Przedsiębiorstwo zajmuje się ich badaniami okresowymi, naprawami, remontami, konserwacjami jak również pomiarami elektrycznymi. Helios obsługuje takie urządzenia, jak podnośniki koszowe i samochodowe, wózki widłowe, dźwigi, suwnice, HDS jak i wyciągarki. Helios, dzięki wykwalifikowanej załodze i specjalistycznemu zapleczu, może zapewnić najwyższą jakość usług. Posiada także wymagane uprawnienia UDT. Więcej szczegółów o usługach firmy zamieszczonych jest na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.helios-serwis.pl

Opinie o stronie www.helios-serwis.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Szukasz przedsiębiorstwa, które świadczy kompleksowe usługi BHP na terenie Polski północnej? Jeśli tak, to śmiało można powiedzieć, że znakomicie (...)
Oferta naszej firmy to profesjonalne oraz kompleksowe usługi, jakie związane są z prowadzeniem outsourcingu na rzecz firm z różnych branż. W ramach (...)
Tłumaczenia z języka włoskiego oferuje tłumacz Krystyna Maternia. Dziedziny, w których wykonywane są tłumaczenia na język włoski: zoologia, weterynaria, (...)
Każdego dnia podejmujemy się realizacji nowych, coraz śmielszych poleceń. Dzięki naszemu przeżyciu i zręczności prowadzenia negocjacji, udało (...)
Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą biura tłumaczeń Marioli Wiśniewskiej-Proboli, które mieści się w Olsztynie. Naszym Klientom (...)
Gorąco zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy Cynkomet. Nasza siedziba znajduje się w Starachowicach, w odległości kilkudziesięciu minut (...)
W Poznaniu znajduje się przedsiębiorstwo Tech - Zbych, jakie od 2000 roku oferuje swoje usługi. Zajmujemy się dystrybucją elementów napędu i transportu. (...)
Doradca podatkowy, księgowa Gdynia, trójmiasto - M. Borys prowadzi biuro rachunkowe świadczące usługi księgowe dla firm. Doradztwo podatkowe, rozliczenia (...)