HELIOS SERWIS Wciągniki serwis Gdańsk

HELIOS SERWIS Wciągniki serwis Gdańsk
HELIOS SERWIS Wciągniki serwis Gdańsk
ID wpisu: 21036
Dodano: 05.05.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 364
CTR: 0.00%
36
Google
23
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Żeby sprzęt był niezawodny, należy zadbać o jego właściwą konserwację. Specjalnością firmy Helios z siedzibą w Pruszczu Gdańskim jest fachowy serwis maszyn oraz urządzeń dźwignicowych. Przedsiębiorstwo zajmuje się ich badaniami okresowymi, naprawami, remontami, konserwacjami jak również pomiarami elektrycznymi. Helios obsługuje takie urządzenia, jak podnośniki koszowe i samochodowe, wózki widłowe, dźwigi, suwnice, HDS jak i wyciągarki. Helios, dzięki wykwalifikowanej załodze i specjalistycznemu zapleczu, może zapewnić najwyższą jakość usług. Posiada także wymagane uprawnienia UDT. Więcej szczegółów o usługach firmy zamieszczonych jest na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.helios-serwis.pl

Opinie o stronie www.helios-serwis.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy START Andrzej Gołębiewski, która swoja siedzibę ma w Otwocku pod Warszawą. Specjalizujemy (...)
„GOŁĘBSKI” to profesjonalny zakład pogrzebowo-kamieniarski mający duże doświadczenie i działający na terenie Gorzowa Wielkopolskiego. Pomagamy (...)
In-Designer stworzy dla Państwa gustowne, nowatorskie aranżacje wnętrz. Ta znajdująca się w Katowicach pracownia wykonuje aranżacje prywatne jak (...)
Studio Mebli Kuchennych Elprim zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Od początku działalności czyli od 1997 roku specjalizujemy się w planowaniu (...)
Dzięki stronie internetowej Colors of Design dowiedzą się Państwo jak łatwo mogą Państwo dzięki nam zorganizować niezapomniane przyjęcie. Wypożyczamy (...)
Zapewniamy na firmy drewnokominkowe-krakow.pl usługi realizowania sprzedaży różnego rodzaju drewna do kominków. Dostępne w naszej ofercie drzewo (...)
Firma „monitoring1” z Włocławka prowadzi działalność powiązaną z dużym zakresem usług dotyczących monitoringu. Proponujemy usługi montażu (...)
Zajmujmy się świadczeniem usług wysokiej jakości w branży ochrony i inżynierii środowiska. Naszym zadaniem jest pilnowanie zachowania norm przez (...)