LAGUNA MEDICAL

LAGUNA MEDICAL
LAGUNA MEDICAL
ID wpisu: 21002
Dodano: 03.05.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 229
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
13
Google
13
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Klinika Laguna Estetica z Gdyni pomaga swoim Pacjentom osiągnąć pełną satysfakcję ze swojego wyglądu. Oferuje ona bowiem duży wachlarz usług powiązanych z chirurgią plastyczną, dermatologią oraz korekcją wzroku. Instytut współpracuje z zespołem specjalistów, którzy zapewniają Pacjentom pełną opiekę lekarską w trakcie zabiegów jak i w czasie rekonwalescencji. Każdy Klient Laguna Estetica ma zapewnione indywidualne podejście do swojego problemu jak i pełną dyskrecję. By zapewnić Państwu najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo, ośrodek Instytutu wyposażony jest w wysokiej klasy sprzęt i wyposażenie medyczne. Pełen wachlarz usług Kliniki odszukają Państwo na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.lagunaestetica.pl

Opinie o stronie www.lagunaestetica.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Szybkie, skuteczne i bezbolesne leczenie stulejki gdańsk w klinice Lifemedica. Michał Jung, lekarz z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą merytoryczną (...)
Centrum Terapii Lew-Starowicz to wielospecjalistyczny ośrodek, zapewniający pacjentom profesjonalną opiekę medyczną i psychologiczną ze szczególną (...)
Przychodnia NeuroCentrum w Wadowicach serdecznie zachęca Państwa do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług. W naszej placówce skorzystają Państwo (...)
Usługi rejestracji leków w Polsce i w EU w ramach procedur narodowych i MRP/DCP, rejestracja suplementów diety, wyrobów medycznych, kosmetyków, badanie (...)
W ofercie Centrum Medycznego PRO CREATIVE z Krakowa jest przede wszystkim diagnostyka, profilaktyka oraz leczenie chorób z obszaru ginekologii i położnictwa. (...)
Spraw sobie i swoim bliskim zdrowy i piękny uśmiech w centrum stomatologicznym Zakopianka, znajdującym się w samym centrum Krakowa. Zapewniamy cię, (...)
Belle Dent znajdująca się w Policach przychodnia stomatologiczna, funkcjonująca od 1995 roku. Swoim Klientom oferuje ona kompleksowe leczenie, dopasowane (...)
Wiele dzieci boi się dentystów, dlatego też gwarantujemy miłą i niestresującą kurację. Jest to oferta w szczególności skierowana do dzieci, (...)