LAGUNA MEDICAL

LAGUNA MEDICAL
LAGUNA MEDICAL
ID wpisu: 21002
Dodano: 03.05.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 146
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
10
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Klinika Laguna Estetica z Gdyni pomaga swoim Pacjentom osiągnąć pełną satysfakcję ze swojego wyglądu. Oferuje ona bowiem duży wachlarz usług powiązanych z chirurgią plastyczną, dermatologią oraz korekcją wzroku. Instytut współpracuje z zespołem specjalistów, którzy zapewniają Pacjentom pełną opiekę lekarską w trakcie zabiegów jak i w czasie rekonwalescencji. Każdy Klient Laguna Estetica ma zapewnione indywidualne podejście do swojego problemu jak i pełną dyskrecję. By zapewnić Państwu najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo, ośrodek Instytutu wyposażony jest w wysokiej klasy sprzęt i wyposażenie medyczne. Pełen wachlarz usług Kliniki odszukają Państwo na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.lagunaestetica.pl

Opinie o stronie www.lagunaestetica.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Posiadająca siedzibę w Nysie (woj. opolskie) firma Diabetica gorąco zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną (...)
Stare Juchy niedaleko Ełku to siedziba Ośrodka Terapii Uzależnień OTU, jaki funkcjonuje już od dziesięciu lat. Nasza działalność obejmuje leczenie (...)
Mieszcząca się w Ząbkach przychodnia Flo-Dental swoim Pacjentom zapewnia szeroki zakres usług stomatologicznych oraz ortodontycznych. Mogą tu Państwo (...)
Korzystając z usług naszej kliniki dentystycznej wybierają Państwo specjalistów pełnych empatii i zrozumienia. Gabinety Dentica24 to szeroki zakres (...)
Znajdująca się na terenie Miłkowa Poradnia Chorób Piersi wyróżnia się na tle innych tego rodzaju niepublicznych placówek przez wzgląd na nowoczesny (...)
Platforma internetowa EDMPlus powstała z myślą o lekarzach oraz pacjentach w celu przyśpieszenia wymiany informacji o zdrowiu i stanie pacjentów (...)
Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Klinika Tesaro we Wrocławiu to 15 lat doświadczeń w medycynie estetycznej, dermatologii, ginekologii estetycznej (...)
W przestronnej ofercie terapii i innych działań realizowanych dla Państwa za pośrednictwem warszawskiego Instytutu Medycyny Naturalnej „ACTIVUM-MED” (...)