LAGUNA MEDICAL

LAGUNA MEDICAL
LAGUNA MEDICAL
ID wpisu: 21002
Dodano: 03.05.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 196
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
12
Google
13
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Klinika Laguna Estetica z Gdyni pomaga swoim Pacjentom osiągnąć pełną satysfakcję ze swojego wyglądu. Oferuje ona bowiem duży wachlarz usług powiązanych z chirurgią plastyczną, dermatologią oraz korekcją wzroku. Instytut współpracuje z zespołem specjalistów, którzy zapewniają Pacjentom pełną opiekę lekarską w trakcie zabiegów jak i w czasie rekonwalescencji. Każdy Klient Laguna Estetica ma zapewnione indywidualne podejście do swojego problemu jak i pełną dyskrecję. By zapewnić Państwu najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo, ośrodek Instytutu wyposażony jest w wysokiej klasy sprzęt i wyposażenie medyczne. Pełen wachlarz usług Kliniki odszukają Państwo na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.lagunaestetica.pl

Opinie o stronie www.lagunaestetica.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

MS DENT Praktyka stomatologiczna świadczy dla swoich pacjentów usługi już od 2000 roku. Nasz gabinet znajduje się w Katowicach przy ulicy Miłej. (...)
W Szczecinie znajduje się gabinet lekarski specjalisty chorób wewnętrznych Barbary Seluk. Ten doświadczony oraz wykwalifikowany lekarz oferuje usługi (...)
Sytuacji nerwowych w naszym życiu nie brakuje, ale długotrwały stres może prowadzić do nerwicy lub innych chorób psychicznych, dlatego jeśli widzisz (...)
Gabinet ginekologiczny, kierowany przez lekarza ginekologa Pascala Eechouta, oferuje pomoc z zakresu diagnostyki oraz leczenia schorzeń ginekologicznych. (...)
Zabezpieczenia medyczne imprez masowych o różnym charakterze, transport medyczny i sanitarny specjalistycznymi środkami transportu na terenie kraju (...)
ASKLEPIOS jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej udzielającym zaawansowane usługi medyczne dla pacjentów ubezpieczonych w NFZ jak i nieubezpieczonych. (...)
Jeśli szukają Państwo profesjonalnego i kompleksowego gabinetu stomatologicznego, należy zwrócić uwagę na NZOZ Praktyka Stomatologiczna Viscardi. (...)
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepów firmy NEURON! Szukajcie ich w Warszawie! Jesteśmy obecni na rynku od wielu lat. Udało się nam uzyskać (...)