LAGUNA MEDICAL

LAGUNA MEDICAL
LAGUNA MEDICAL
ID wpisu: 21002
Dodano: 03.05.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 168
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
10
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Klinika Laguna Estetica z Gdyni pomaga swoim Pacjentom osiągnąć pełną satysfakcję ze swojego wyglądu. Oferuje ona bowiem duży wachlarz usług powiązanych z chirurgią plastyczną, dermatologią oraz korekcją wzroku. Instytut współpracuje z zespołem specjalistów, którzy zapewniają Pacjentom pełną opiekę lekarską w trakcie zabiegów jak i w czasie rekonwalescencji. Każdy Klient Laguna Estetica ma zapewnione indywidualne podejście do swojego problemu jak i pełną dyskrecję. By zapewnić Państwu najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo, ośrodek Instytutu wyposażony jest w wysokiej klasy sprzęt i wyposażenie medyczne. Pełen wachlarz usług Kliniki odszukają Państwo na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.lagunaestetica.pl

Opinie o stronie www.lagunaestetica.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Ośrodek Terapii Behawioralnej SUKCES z Warszawy organizuje terapię indywidualną i grupową dla dzieci z autyzmem, dysleksją, CZR, ADHD, FAS, Zespołem (...)
Specjalizujemy się w świadczeniu usług stomatologicznych oraz protetycznych. Placówka Medident Tabor to słuszne rozwiązanie dla osób, które potrzebują (...)
Specjalistyczny i wszechstronny gabinet stomatologiczny ES DENTICA oferuje wszystkim swoim klientom leczenie na najwyższym poziomie. Doświadczeni i (...)
Gabinety dentystyczne Jardent z Ostgródy i Iławy zajmują się pieczą nad uzębieniem i zdrowiem jamy ustnej Pacjentów. Zabiegi leczenia kanałowego (...)
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą studia modelowania sylwetki LADIES FIRST, które mieści się w Warszawie. Jesteśmy profesjonalną (...)
Produkty marki INKOSPOR, to gwarancja sukcesu na drodze do osiągnięcia wymarzonej postawy. Zadbaj o to, by wesprzeć trening czy odchudzanie preparatami, (...)
Iwan MED jest firmą, która zajmuje się wszechstronnym zaopatrzeniem hurtowym oraz detalicznym w produkty medyczne oraz około medyczne. W nasze produkty (...)
Gabinet terapeutyczny SYNTONIA z Warszawy świadczy całościowe usługi powiązane z psychoterapią, farmakoterapią i psychotechniką dotyczącymi rozmaitego (...)