Estrada Wołomin sceny wynajem

Estrada Wołomin sceny wynajem
Estrada Wołomin sceny wynajem
ID wpisu: 20829
Dodano: 04.04.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 233
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
18
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Estrada Wołomin od ponad 10 lat z powodzeniem funkcjonuje w branży rozrywkowej. Jej kluczowym zadaniem jest profesjonalna obsługa techniczna imprez. Swoim Klientom oferuje ona pomoc przy takich aspektach technicznych, jak oświetlenie, nagłośnienie i system sceniczny. Wykwalifikowani pracownicy zawsze dostosowują się do potrzeb Klienta, aby zapewnić kompletny sukces sceniczny. Sprzęt, jakim dysponuje przedsiębiorstwo, pozwala na jeszcze lepszą oraz sprawniejszą obsługę każdego wydarzenia. Firma systematycznie się rozwija i poszerza swoją ofertę o nowe możliwości. Żeby zapoznać się z pełnym zakresem usług przedsiębiorstwa, zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: estradawolomin.pl

Opinie o stronie estradawolomin.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jeśli poszukujesz doświadczonej firmy, która solidnie i z największą starannością przeprowadzi prace remontowe i konserwatorskie twojego budynku, (...)
Zachęcamy Państwa do skorzystania ze smakowitej oferty przygotowanej przez firmę cateringową ZPH Zaród. Firma cateringowa znajduje się w Kobylej (...)
Rekomendowane usługi remontowe z Gdańska. Jeżeli szukasz dobrego majstra, który wykona zaplanowany przez Ciebie remont kuchni, przestać dalej szukać. (...)
Prezentujemy propozycję firmy geodezyjnej Skalmiar. Biuro naszego przedsiębiorstwa mieści się w Aleksandrowie Kujawskim. Usługi geodezyjne wykonywane (...)
Reklama Efekt – już od ponad 15 lat zajmujemy się szyldami reklamowymi , napisami 3D, literami blokowymi na terenie całej Polski. Jesteśmy tutaj (...)
Prezentujemy Państwu propozycję przygotowaną przez sklep z artykułami metalowymi Elmet, znajdujący się w Krakowie. Zajmujemy się sprzedażą hurtową (...)
Na terenie Mysłowic znajduje się firma, która zapewnia najwyższą jakość, realizując całościowe usługi księgowo doradcze. Tą dynamicznie rozwijającą (...)
W Toruniu od 1993 roku działa firma ELANA PET. Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem specjalizującym się branży technologicznej. Oferujemy budowę, (...)