Estrada Wołomin sceny wynajem

Estrada Wołomin sceny wynajem
Estrada Wołomin sceny wynajem
ID wpisu: 20829
Dodano: 04.04.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 208
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
18
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Estrada Wołomin od ponad 10 lat z powodzeniem funkcjonuje w branży rozrywkowej. Jej kluczowym zadaniem jest profesjonalna obsługa techniczna imprez. Swoim Klientom oferuje ona pomoc przy takich aspektach technicznych, jak oświetlenie, nagłośnienie i system sceniczny. Wykwalifikowani pracownicy zawsze dostosowują się do potrzeb Klienta, aby zapewnić kompletny sukces sceniczny. Sprzęt, jakim dysponuje przedsiębiorstwo, pozwala na jeszcze lepszą oraz sprawniejszą obsługę każdego wydarzenia. Firma systematycznie się rozwija i poszerza swoją ofertę o nowe możliwości. Żeby zapoznać się z pełnym zakresem usług przedsiębiorstwa, zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: estradawolomin.pl

Opinie o stronie estradawolomin.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Gastrostrada.pl to nowy portal gastronomiczny, prezentujący lokale w całej Polsce. Znajdziecie u nas informacje o restauracjach, barach, pizzeriach, (...)
Tajemnice Imprez! U nas zobaczysz co to posmak oryginalnej przygody! Oferujemy kompletną obsługę (wraz z konceptami) imprez firmowych, eventów, różnego (...)
PPHU Sosna w Wodzisławiu Śląskim prowadzi działalność usługową w zakresie architektury drewnianej, realizując zarówno stałą ofertę, jak i (...)
Jest to strona jednaj z najchętniej i najczęściej odwiedzanych drukarni w Warszawie. To, co możemy znaleźć w jej ofercie, to między innymi wydruki (...)
W zakres usług promowanej firmy wchodzi w głównej mierze organizacja imprez integracyjnych. Bazujemy na jak najściślejszej współpracy z każdym (...)
Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę POWERGRAW z Siemianowic Śląskich. Wykonujemy precyzyjne usługi grawerskie z wykorzystaniem (...)
Usługi Ogrodnicze Jacek Grzelak to firma, która zajmuje się planowaniem oraz zakładaniem ogrodów, ogrodów japońskich, balkonów, tarasów, skalniaków (...)
Soloch to Zakład Usług Pogrzebowych, który znajduje się na terenie Kędzierzyna - Koźle. Z jego oferty może skorzystać każdy, kto tylko nie ma (...)