Estrada Wołomin sceny wynajem

Estrada Wołomin sceny wynajem
Estrada Wołomin sceny wynajem
ID wpisu: 20829
Dodano: 04.04.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 173
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
17
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Estrada Wołomin od ponad 10 lat z powodzeniem funkcjonuje w branży rozrywkowej. Jej kluczowym zadaniem jest profesjonalna obsługa techniczna imprez. Swoim Klientom oferuje ona pomoc przy takich aspektach technicznych, jak oświetlenie, nagłośnienie i system sceniczny. Wykwalifikowani pracownicy zawsze dostosowują się do potrzeb Klienta, aby zapewnić kompletny sukces sceniczny. Sprzęt, jakim dysponuje przedsiębiorstwo, pozwala na jeszcze lepszą oraz sprawniejszą obsługę każdego wydarzenia. Firma systematycznie się rozwija i poszerza swoją ofertę o nowe możliwości. Żeby zapoznać się z pełnym zakresem usług przedsiębiorstwa, zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: estradawolomin.pl

Opinie o stronie estradawolomin.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Dokonywanie tłumaczeń dokumentów technicznych, różnego rodzaju instrukcji na pewno nie jest niczym łatwym z uwagi na ilość wyszukanych specjalistycznych (...)
Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Domasz zlokalizowanej w Dominowie w województwie wielkopolskim. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją maszyn (...)
Logos to profesjonalna firma tłumaczeniowa, której specjalnością są przekłady z języka niemieckiego na polski i z polskiego na niemiecki. Oferujemy (...)
Geodezja jest obecna w wielu dziedzinach życia gospodarczego. I tak np żadna inwestycja budowlana nie może rozpocząć się jak i być realizowana (...)
Dzięki wyrobom firmy Elma z Mostów nawet najprostsze danie nabierze wyjątkowej głębi oraz smaku. Jest to bowiem producent wyjątkowych i aromatycznych (...)
Przedsiębiorstwo WCOGK prowadzi swoją działalność od 1999 roku. Specjalizuje się w podziałach nieruchomości, w tym zarówno tych większych, jak (...)
Jesteśmy stale do Państwa dyspozycji w naszym biurze, jak i poza nim. Wszystkie czynności notarialne mają na celu pomoc Klientom i zagwarantować (...)
Biuro tłumaczy przysięgłych Agata Andrzejewska oferuje tłumaczenia tekstów we wszystkich językach (m.in. angielski, niemiecki, ukraiński, francuski, (...)