Implant Medical

Implant Medical
Implant Medical
ID wpisu: 20792
Dodano: 31.03.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 245
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
19
Google
17
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Mieszcząca się w Gnieźnie klinika Implant Medical pomoże Ci zadbać o swój piękny uśmiech. Grupa specjalistów wraz z wykwalifikowanym personelem medycznym zapewni Państwu pełen zakres usług dentystycznych. Specjalizują się oni w leczeniu profilaktycznym i zachowawczym uzębienia, protetyce, endodoncji oraz stomatologii estetycznej. W klinice przeprowadzane są też zabiegi chirurgiczne. Z usług poradni mogą skorzystać Pacjenci w każdym wieku. Gabinety ośrodka zaopatrzone są w specjalistyczny sprzęt, który pozwala na dokładną diagnostykę i bezbolesne leczenie. By zapoznać się z dokładnym zakresem usług Kliniki, zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: implantmedical.pl

Opinie o stronie implantmedical.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

W naszym centrum, profilaktyka zdrowotna oraz leczenie, są jednakowo ważne. Mamy zespół specjalistów, którzy dbają o to, by nasi pacjenci byli (...)
Centrum Badań DNA wykonuje rewelacyjnej próby usługi z aspektu diagnostyki medycznej. Przeprowadzamy testy DNA dzięki najnowocześniejszym technologiom. (...)
W Olsztynie mieści się siedziba Kliniki Medycznej Okulus. Rozpoczęliśmy naszą działalność w 1999 roku. Zajmujemy się zaświadczaniem usług medycznych (...)
Ulokowany w Sosnowcu gabinet stomatologiczny Ewy Bzymek to miejsce, w którym za pomocą najnowocześniejszego sprzętu wykonywane są zabiegi związane (...)
Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą gabinetu lekarza dentysty Leszka Raczka, znajdującego się w Jaworzu koło Bielska-Białej. (...)
Tabletki na odchudzanie zawierające (colleus forskohlii), pokrzywę indyjską, która jest doskonałym naturalnym spalaczem tłuszczu. produkt przeznaczony (...)
Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Centrum Medycznego Krzysztofa Sodowskiego, które mieści się w Katowicach. Jest to profesjonalna (...)
Oferujemy naszym klientom profesjonalny sprzęt medyczny do gabinetów specjalistycznych. Proponujemy wyposażenie do gabinetów flebologicznych, proktologicznych, (...)