Implant Medical

Implant Medical
Implant Medical
ID wpisu: 20792
Dodano: 31.03.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 153
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
13
Google
14
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Mieszcząca się w Gnieźnie klinika Implant Medical pomoże Ci zadbać o swój piękny uśmiech. Grupa specjalistów wraz z wykwalifikowanym personelem medycznym zapewni Państwu pełen zakres usług dentystycznych. Specjalizują się oni w leczeniu profilaktycznym i zachowawczym uzębienia, protetyce, endodoncji oraz stomatologii estetycznej. W klinice przeprowadzane są też zabiegi chirurgiczne. Z usług poradni mogą skorzystać Pacjenci w każdym wieku. Gabinety ośrodka zaopatrzone są w specjalistyczny sprzęt, który pozwala na dokładną diagnostykę i bezbolesne leczenie. By zapoznać się z dokładnym zakresem usług Kliniki, zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: implantmedical.pl

Opinie o stronie implantmedical.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Usługi rejestracji leków w Polsce i w EU w ramach procedur narodowych i MRP/DCP, rejestracja suplementów diety, wyrobów medycznych, kosmetyków, badanie (...)
W Białymstoku znajduje się Prywatny Gabinet Alergologiczny Prof. Dr hab. Ziemowita Ziętkowskiego. Jest to nowoczesna placówka, która działa już (...)
Prezentujemy Państwu Unicardię, w skład której wchodzą: Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń oraz Unimedica Specjalistyczne Centrum Medyczne. (...)
Warto zapoznać się z ofertą, jaką daje Klinika Dr Witkiewicza. Istnieje ona w specjalnie zaadaptowanym budynku od roku 2008 i cieszy się dużym zaufaniem (...)
Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą Centrum Stomatologii w Zielonej Górze. Świadczymy kompleksowe usługi dentystyczne dla dorosłych (...)
Firma PLUS ULTRA ma swoją siedzibę w Poznaniu. Zajmuje się dystrybucją instrumentów diagnostycznych firmy HEINE OPTOTECHNIK. W ofercie dostępne (...)
Nasza placówka medyczna działa na terenie Bełchatowa, gdzie naszym pacjentom jesteśmy w stanie zapewnić zarówno profesjonalną jak też kompleksową (...)
Gabinet ginekologiczny w Gliwicach i Zebrzydowicach zaprasza do skorzystania ze swoich kompleksowych usług. Jesteśmy nowoczesną placówką, która (...)