ASO Chwalibóg

ASO Chwalibóg
ASO Chwalibóg
ID wpisu: 2074
Dodano: 19.03.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1190
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
314
Google
25
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: ASO CHWALIBÓG
KOMPLEKSOWE NAPRAWY POWYPADKOWE
Ul. Fabryczna 97,
05 ? 270 Marki
Tel. (022) 498 56 05
FAX. (022) 781 33 41
lNIP: 125 11 43 281
REGON: 017191627

W razie wypadku prosimy o kontakt pod numerem telefonu:
Tel. 0 505 014 607


ASO Chwalibóg jest firmą świadczącą usługi w zakresie naprawy blacharsko lakierniczej, elektroniki samochodowej, diagnostyki komputerowej, naprawy powypadkowe, ustawienia geometrii kół i wielu innych. Istniejemy na rynku od 1996 roku. Dzięki zdobytemu na przestrzeni lat doświadczeniu możemy poszczycić się znakomicie wykwalifikowaną 30 osobową załogą. ASO Chwalibóg posiada nowoczesny serwis o powierzchni 1200 m2 oraz parking o powierzchni 12000 m2. Nasze osiągnięcia zostały docenione przez największe firmy z branży motoryzacyjnej. Wśród nich znajdują się między innymi takie marki, jak: Jeep, Dodge, Skoda, Isuzu, SAAB, Chrysler oraz wiele innych. Nie sposób wymienić wszystkich zalet ASO Chwalibóg. Niemniej doceniają je również klienci indywidualni wystawiając nam pozytywne opinie na naszej stronie internetowej www.asochwalobog.pl. ASO Chwalibóg nie jest zamknięte na krytykę i jeśli takowa się pojawia od razu poddajemy ją analizie, aby w przyszłości móc z każdym z Państwa cieszyć się owocną i długotrwałą współpracą.

Zakres usług ASO Chwalibóg:

? Naprawy powypadkowe
? Bieżące naprawy balcharsko-lakiernicze
? Bieżące naprawy mechaniczne
? Napełnianie układów klimatyzacji
? Diagnostyka komputerowa
? Ustawianie
? geometrii kół
? Elektrotechnika samochodowa
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.asochwalibog.pl

Opinie o stronie www.asochwalibog.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Polska Unia Dystrybutorów Stali jest zrzeszeniem firm dystrybuujących wyroby hutnicze w Polsce. Poprzez zróżnicowane działania, PUDS tworzy platformę (...)
Motocykle w ofercie firmy Royal Enfield. Jedyny autoryzowany importer motocykli marki Royal Enfield w Polsce. Firma Royal Polska Enfield to wyłączny (...)
Agencja marketingowa Entertainment świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi związane z reklama oraz promocją. Jest to niestandardowa firma eventowa, (...)
Big Truck to profesjonalna pomoc drogowa działająca na terenie Wrocławia i okolic, ale obsługująca także inne miejsca Polski. Wykwalifikowana kadra (...)
Una spółka handlowa będąca operatorem importu transakcyjnego, inicjowanego w imieniu własnym oraz na zlecenie, exportu wzt oraz broker platform handlu (...)
Colourlock wrocław to bezpieczne i łatwe w użyciu środki do czyszczenia i konserwacji skór samochodowych w domowym zaciszu, zaś dla zawodowców (...)
Serdecznie witamy na łamach naszej strony internetowej. Jesteśmy przekonani, że oferta naszego profesjonalnego skupu spotka się z zainteresowaniem (...)
Auto Serwis Szmid z Nowego targu to warsztat z tradycjami. Już od przeszło 100 lat zajmuje się profesjonalną mechaniką pojazdową. Aktualnie, serwis (...)