Elektroniczny CRF

Elektroniczny CRF
Elektroniczny CRF
ID wpisu: 20646
Dodano: 17.03.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 496
CTR: 0.00%
18
Google
22
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Dzięki wsparciu zespołu specjalistów przedstawiamy autorski, w pełni funkcjonalny system do gromadzenia i przechowywania danych. Oprogramowanie eCRF jest aktualnie najnowocześniejszym systemem w swojej klasie. Ten na bieżąco modyfikowany i aktualizowany elektroniczny CRF spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa i daje możliwość zarządzania badaniami klinicznymi, obserwacyjnymi oraz PMSami. Może też pełnić funkcję oprogramowania do tworzenia i prowadzenia rejestrów medycznych online.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ecrf.pl

Opinie o stronie www.ecrf.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Navireo to nowoczesne i niezawodne narzędzie, które usprawnia funkcjonowanie przedsiębiorstwa, wspiera porządkowanie procesów wewnętrznych, prognozowanie (...)
Sprawdź systemy IT dopasowane do potrzeb Twojej firmy. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne rozwiązania technologiczne przystosowane do potrzeb firm (...)
Oprogramowanie phpBB2 to nowsza wersja pierwowzoru, która służy do zakładania forum internetowego. W stosunku do poprzedniej jest bardziej rozbudowana (...)
Udostępniliśmy na stronie internetowej całkowicie darmowy program, dzięki któremu będziecie mieli Państwo możliwość bez niczyjej pomocy wypełnić (...)
Oprogramowanie crm stworzone przez firmę Kamee to gwarancja wzrostu efektywności pracy, ograniczenia wykonywania powtarzalnych czynności oraz łatwego (...)
Strona prezentuje zbiór programów autora do ewentualnego wykorzystania. Powyższe programy są ukierunkowane przeważnie na obsługę baz danych, multimediów (...)
Niewątpliwie kierowanie działalności gospodarczej nie jest zadaniem w naszym kraju prostym, ale jeżeli zdołamy podołać wszystkim urzędowym wymogom, (...)
Potrzebujesz dobrego oprogramowania? Lepiej trafić nie mogłeś? Naszą specjalnością jest oprogramowanie dedykowane, ale dla nas nie ma rzeczy nie (...)