e-Muzeum kolekcje online zbiorów

e-Muzeum kolekcje online zbiorów
e-Muzeum kolekcje online zbiorów
ID wpisu: 20574
Dodano: 10.03.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 522
CTR: 0.00%
34
Google
19
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Zachęcamy do poznania się z propozycją przyszykowaną przez E-Muzeum! W jego zbiorach dostaną Państwo wiele eksponatów z różnych epok. Jest to doskonała okazja, aby zobaczyć zbiory placówek często oddalonych o wiele kilometrów od naszego miejsca zamieszkania. W tym momencie, e-muzeum kooperuje z Muzeum Młynarstwa i Rolnictwa w Osiecznej jak i e-Skansenem Południowo-Zachodniej Wielkopolski. Mieszczące się w dorobku muzeum zabytki są podzielone tematycznie wraz z opisem. Dodatkowo, zasoby przedstawiane przez muzeum są regularnie poszerzane. Na stronie internetowej udostępnione zostały wszystkie eksponaty obecnie dostępne w szeregach muzeum.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: e-muzeum.eu

Opinie o stronie e-muzeum.eu (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma METLAND mieszcząca się w Suwałkach to miejsce, jakie specjalizuje się w skupie pojazdów, złomu oraz metali kolorowych. Naszą działalność (...)
Świat Reklamy z Torunia jest fachowcem w branży reklamowej. Ma ona wieloletnie doświadczenie w wyrobie nośników reklamowych czy ich montażu. W ofercie (...)
W restauracji Belvedere oczekuje na Państwa wykwnintne menu kuchni polskiej, które zaspokoi podniebienia nawet największych degustatorów. Ta położona (...)
Samochody są naszą pasją. W Auto SPA każdą maszynę obejmiemy stosowną troską. Myjnię zaopatrzyliśmy w specjalistyczny sprzęt, jaki pozwala (...)
Firma pranie-pierza.pl zajmuje się kompleksowym przerabianiem pierzyn, kołder i poduszek z wypełnieniem naturalnym. Na całą usługę składa się (...)
Firma Cert-lab prowadzi swoją działalność w zakresie prawidłowości wprowadzania wyrobów budowlanych do obrotu, wydawania ekspertyz i opinii budowlanych (...)
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych ofert pożyczek gotówkowych. Więcej informacji na naszej witrynie internetowej, na (...)
Poznaj Centrum Obróbki Kamienia Naturalnego! To jedna z wiodących firm z branży kamieniarskiej w kraju, ale też i za granicą. Skorzystaj z tego doświadczenia (...)