Kotrak.pl Oprogramowanie dla firm

Kotrak.pl Oprogramowanie dla firm
Kotrak.pl Oprogramowanie dla firm
ID wpisu: 20431
Dodano: 27.02.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 275
CTR: 0.00%
11
Google
8
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Sprawdź systemy IT dopasowane do potrzeb Twojej firmy.
W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne rozwiązania technologiczne przystosowane do potrzeb firm takich jak Twoja. Obsługujemy zarówno sektor MSP, jak i duże podmioty, dopasowując się do Twoich wymagań.
W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne systemy klasy ERP służące do zarządzania firmami o wszystkich profilach – zarówno handlowych, produkcyjnym, jak i usługowym. Oferujemy także nowoczesne rozwiązania e-Commerce wspomagające sprzedaż w internecie oraz wymianę dokumentów. Piszemy również aplikacje dedykowane, tworząc rozwiązania IT szyte na miarę.
Grupa Kotrak to globalny dostawca i integrator systemów ERP. Nasze projekty realizujemy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Sprawdź nas i zaufaj połączeniu 25 lat doświadczenia z najnowocześniejszymi technologiami.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: kotrak.pl

Opinie o stronie kotrak.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Leonis Apps to agencja z Warszawy, jaka zajmuje się tworzeniem różnego typu oprogramowania. Oferuje ona między innymi usługi związane z MRI Software. (...)
Dla Ciebie łączymy elegancję i tradycję. Jeśli nie Masz pomysłu na swój dom, zapraszamy na naszą stronę. Produkujemy: listwy, gzymsy, wykończeniowe, (...)
Wielki polski serwis poświęcony oprogramowaniu i komputerom. Ogromna ilość programów, dokładnie wyselekcjonowana baza programów, spolszczenia, (...)
Pobierz program do PIT-ów 2012 już teraz i wypełnij w kilka minut deklarację podatkową! Wystarczy tylko wpisać do poszczególnych rubryk odpowiednie (...)
System Mantreo to aplikacja kierowana do project managerów i handlowców w biurach tłumaczeń, ponieważ dzięki swoim funkcjom ułatwi im zarządzanie (...)
Firma Sumis oferuje oprogramowanie do zarządzania firmą (mała lub średnia firma). W ofercie znajdują się programy do zarządzania produkcją, jakością, (...)
Interesuje Cię profesjonalna obsługa z zakresu działu księgowości, kadrowo-płacowych czy też sprzedaży, magazynowych? Mamy dla Ciebie idealne (...)
Firma AutoID Polska oferuje oprogramowanie ELO Office dla firm. Posiadamy doświadczoną i rzetelną kadrę konsultantów którzy są do Państwa dyspozycji. (...)