Kotrak.pl Oprogramowanie dla firm

Kotrak.pl Oprogramowanie dla firm
Kotrak.pl Oprogramowanie dla firm
ID wpisu: 20431
Dodano: 27.02.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 301
CTR: 0.00%
11
Google
8
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Sprawdź systemy IT dopasowane do potrzeb Twojej firmy.
W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne rozwiązania technologiczne przystosowane do potrzeb firm takich jak Twoja. Obsługujemy zarówno sektor MSP, jak i duże podmioty, dopasowując się do Twoich wymagań.
W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne systemy klasy ERP służące do zarządzania firmami o wszystkich profilach – zarówno handlowych, produkcyjnym, jak i usługowym. Oferujemy także nowoczesne rozwiązania e-Commerce wspomagające sprzedaż w internecie oraz wymianę dokumentów. Piszemy również aplikacje dedykowane, tworząc rozwiązania IT szyte na miarę.
Grupa Kotrak to globalny dostawca i integrator systemów ERP. Nasze projekty realizujemy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Sprawdź nas i zaufaj połączeniu 25 lat doświadczenia z najnowocześniejszymi technologiami.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: kotrak.pl

Opinie o stronie kotrak.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu aplikacji mobilnych. Posiadamy duże doświadczenie w branży, realizowaliśmy już kilkadziesiąt znaczących (...)
Czy wiesz, że 60% firm poligraficznych w USA posiada wdrożony system do zarządzania drukarnią? Idź z duchem czasu i usprawnij działanie swojego (...)
RFID Polska to nowy sklep internetowy gdzie proponujemy zaawansowane technologicznie, wysokiej jakości autorskie programy firmy PWSK: Program do Ewidencji (...)
Żeby wykonać dobrą witrynę, trzeba powiązać pozornie sprzeczne wymagania. Wypada posiadać pomysły, ale działać ostrożnie. Szczęśliwie wytwarzanie (...)
Dzięki technologii cloud computing pojawiają się nowe rozwiązania dla biznesów e-commerce. Na systemyerp.com omawiamy najważniejsze innowacje z (...)
Navireo – system ERP dla piekarni i cukierni. Posiada specyficzne funkcje m.in. zwroty pieczywa z automatycznymi mechanizmami rozliczania i fakturowania. (...)
StorageCraft to twórca rozwiązań do backupu danych, które skutecznie bronią przed ich kompletną utratą. Wachlarz oprogramowania ShadowProtect to (...)
Erp pochodzi od terminu „Enterprise Resource Planning” czyli planowania zasobów przedsiębiorstw. Stąd nazwa systemy erp, które dotyczą programów (...)