MILADESIGN podstawa do stolika

MILADESIGN podstawa do stolika
MILADESIGN podstawa do stolika
ID wpisu: 20359
Dodano: 24.02.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 261
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
23
Google
22
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Specjalnością firmy Mila Design jest produkcja stelaży metalowych do mebli. Elementy te mogą być wykorzystane w różnego typu meblach, w tym także restauracyjnych, biurowych, gabinetowych czy też hotelowych. Producent oferuje także możliwość wykonania indywidualnego projektu Zamawiającego. Dostępne są prócz tego stelaże z opcją regulacji wysokości czy przesuwania blatów. Dzięki wykorzystaniu wysokogatunkowych profili czy blach, wyroby te wyróżniają się swoją trwałością i niezawodnością. Udział w wielu szkoleniach branżowych pozwala firmie nieustannie podnoście swoje umiejętności. Cały katalog wyrobów oferowanych przez Mila Design znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.miladesign.com.pl

Opinie o stronie www.miladesign.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Chcą Państwo wytyczyć działkę lub rozgraniczyć nieruchomości? A może przygotować mapy geodezyjne do celów prawnych i projektowych? Zapraszamy (...)
Masaże hinduskie najlepiej pobierać w Centrum Ajurwedy. Pozwól nam utrzymać swoje ciało podczas całego masażu w błogim poczuciu uspokojenia i (...)
Firma HP-PRO zajmuje się wszechstronnym przygotowywaniem projektów przebudowy i remontów dróg, parkingów, placów manewrowych oraz innych obiektów. (...)
Instalacje elektryczne i instalacje odgromowe, które wykonujemy na terenie województwa lubuskiego w miastach, takich jak Sulechów, Świebodzin, Zielona (...)
Jednostka Adviser z siedzibą w Poznaniu zajmuje się planowaniem czy instalacją specjalistycznych układów skrapiania czy ciekłego nawożenia w produkcji (...)
Agencja hostess i modelek Creative Agency to profesjonalna agencja działająca na terenie całego kraju oraz za granicą. Zapewniamy hostessy na takie (...)
Usługi z zakresu serwisu urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz chłodniczych oferuje SKIC Robert Aptacy, firma z siedzibą w Warszawie. Specjalizujemy (...)
Pranie tapicerki, sprzątanie, czyszczenie dywanów to niezwykle wyczerpujące zajęcia dlatego też powstają specjalizujące się w tej dziedzinie firmy, (...)