PEGO POLSKA Reduktory laboratoryjne

PEGO POLSKA Reduktory laboratoryjne
PEGO POLSKA Reduktory laboratoryjne
ID wpisu: 20321
Dodano: 19.02.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 406
CTR: 0.00%
27
Google
19
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: W branży powiązanej z armaturą przemysłową oraz gazową spółka Pego Polska funkcjonuje nieprzerwanie od 1999 roku. Zapewnia ona swoim Klientom wachlarz urządzeń dedykowanych do pracy z gazami technicznymi. Jest to także sprzedawca produktów światowych marek Hornung oraz Ibeda. Pośród oferowanych przez firmę urządzeń znajdują się przede wszystkim reduktory, rampy, stacje rozprężenia, bezpieczniki, punkty poboru gazu czy też wiele drugich sprzętów. Urządzenia te są trwałe oraz funkcjonalne, co daje pełną gwarancję bezpieczeństwa w trakcie ich pracy. Na stronie internetowej opublikowanych jest więcej szczegółów o sprzedaży przyszykowanej przez przedsiębiorstwo.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.pegopolska.pl

Opinie o stronie www.pegopolska.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Analytical R&D Spółka z o.o z siedzibą w Łodzi oferuje usługi laboratoryjne na etapie prac wdrożeniowych dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego, (...)
Witryna profesjonalnej kancelarii komorniczej, która funkcjonuje w Nowym Sączu pod przewodnictwem Maksymiliana Szostka. Nawiązujecie Państwo współpracę (...)
Zapraszamy Państwa do poznania się z ofertą spółki Meva-Pol ze Świdnicy! Przyszykowała ona bogaty wachlarz towaru związanego z zagospodarowaniem (...)
W Radzyminie znajduje się wytwórnia BTB, specjalizuje się w branży betoniarskiej. Jej specjalizacją są anhydrytowe oraz cementowe wylewki posadzek (...)
Pem-Pack to rodzinne przedsiębiorstwo z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku opakowań z folii sztywnej. Oferujemy opakowania z folii termoutwardzalnej (...)
Aquahome to doskonałe urządzenie, dzięki któremu będziecie mogli Państwo sprawić, że woda w domu będzie o wiele czystsza i zdrowsza. Na stronie (...)
Firma Piko znajdująca się w Koźminku (woj. wielkopolskie) gorąco zachęca do zapoznania się z ciekawą ofertą. Od 1995 roku zajmujemy się pracami (...)
Biuro tłumaczy przysięgłych Agata Andrzejewska oferuje tłumaczenia tekstów we wszystkich językach (m.in. angielski, niemiecki, ukraiński, francuski, (...)