chromatografia

chromatografia
chromatografia
ID wpisu: 20320
Dodano: 19.02.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 728
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
348
Google
20
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Analytical R&D Spółka z o.o z siedzibą w Łodzi oferuje usługi laboratoryjne na etapie prac wdrożeniowych dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego, spożywczego, chemicznego. Stosowana metoda - chromatografia pozwala przeprowadzić chemiczną analizę ilościową, jakościową i strukturalną oraz przygotować odpowiednią dokumentację umożliwiającą wprowadzenie nowego produktu na rynek. Badania spełniające normy UE i krajowe, przeprowadzane zgodnie z przepisami prawa kontrolują procesy przemysłowe oraz ich wpływ na środowisko naturalne. Badania kliniczne określają skuteczność nowego produktu w porównaniu z już dostępnymi na rynku. Dodatkowo spółka przeprowadza szkolenia pracowników dopasowywane do potrzeb firmy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: analytical.pl

Opinie o stronie analytical.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

118 tysięcy produktów polskich i zagranicznych producentów w zakresie ochrony pracowników oraz najwyższej jakości narzędzia ręczne, pneumatyczne (...)
Sklep z i programami Xnet.pl oferuje oproramowanie w niskich cenach Adobe Creative Suite, Corel Draw, Microsoft Windows. Dobra cena i szybka dostawa programów (...)
Poszukujesz profesjonalisty, który w fachowy sposób zoptymalizuje dla Ciebie witrynę internetową, uwzględniając wszelkie wymagania algorytmów google? (...)
Zakład brukarski Eugeniusza Baranowicza z Bydgoszczy założyliśmy w 1994 roku. Dzisiaj, dysponując bogatym zapleczem profesjonalnego sprzętu oraz (...)
Wojciul Ewa jest doświadczonym rzeczoznawcą majątkowym, jaki świadczy swoje usługi na obszarze Piastowa, Pruszkowa, Warszawy i okolic. ma wszystkie (...)
Firma Awos z Krakowa serdecznie zaprasza. Tylko u nas zarezerwują Państwo samochód szybko, bezpiecznie i wygodnie. Działamy na terenie całego kraju, (...)
Masz problem z urządzeniem wnętrza, my zrobimy to za ciebie! Wykonam projekt wnętrza wraz z wizualizacjami dla klientów prywatnych i firm. Zakres (...)
Siedziba firmy Dynamic Metal mieści się w Grębocinie niedaleko Torunia. Jesteśmy profesjonalnym, powstałym w 1987 przedsiębiorstwem działającym (...)