chromatografia

chromatografia
chromatografia
ID wpisu: 20320
Dodano: 19.02.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 606
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
336
Google
13
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Analytical R&D Spółka z o.o z siedzibą w Łodzi oferuje usługi laboratoryjne na etapie prac wdrożeniowych dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego, spożywczego, chemicznego. Stosowana metoda - chromatografia pozwala przeprowadzić chemiczną analizę ilościową, jakościową i strukturalną oraz przygotować odpowiednią dokumentację umożliwiającą wprowadzenie nowego produktu na rynek. Badania spełniające normy UE i krajowe, przeprowadzane zgodnie z przepisami prawa kontrolują procesy przemysłowe oraz ich wpływ na środowisko naturalne. Badania kliniczne określają skuteczność nowego produktu w porównaniu z już dostępnymi na rynku. Dodatkowo spółka przeprowadza szkolenia pracowników dopasowywane do potrzeb firmy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: analytical.pl

Opinie o stronie analytical.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Hurtownię Eldam. Nasza firma powstała w 1991 roku w Białymstoku. Zajmujemy się sprzedażą (...)
Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z ofertą firmy Arni z Olsztyna. Od 1995 roku zajmujemy się montażem mebli sklepowych i hotelowych. Prowadzimy (...)
Mająca siedzibę w Żabieńcu (woj. mazowieckie) firma sprzątająca Solid-Work serdecznie zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze (...)
Firma inżynieryjno- usługowa Marpo od wielu lat, dzięki doświadczeniu i wiedzy oferuje kompleksowe usługi związane z wykonywaniem instalacji dla (...)
znajdująca się w Zielonej Górze forma Raden oferuje kompleksowe usługi czyszczące. Proponujemy fachowe usługi mające na celu utrzymanie w czystości (...)
Biuro księgowo-rachunkowe Ewy Sułkowskiej-Orylskiej oferuje Państwu usługi administracyjne, księgowe i rachunkowe. Działamy na terenie Mosiny od (...)
Kompleks Wypoczynkowo - Opiekuńczy Dom Nad Doliną prowadzi dwie placówki: Dom Opieki oraz Dom Pomocy Społecznej. Oferujemy dwudziestoczterogodzinną (...)
Kancelaria adwokatów i radców prawnych Glass – Brudziński działa w Warszawie i proponuje pomoc w sprawach związanych z różnymi gałęziami prawa. (...)